استقبال مشتریان چارگون از کارگاه «پرورش رهبران سازمانی»

برگزاری کارگاه آموزشی و تخصصی «پرورش رهبران سازمانی» با استقبال مدیران و کارشناسان ارشد سازمان‌های مشتری چارگون، همراه شد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، این کارگاه تخصصی که با موضوع «پرورش رهبران سازمانی» از سوی مرکز آموزش و مشاوره شرکت چارگون و برای مدیران منابع انسانی سازمان‌های مشتری، تدارک دیده شده‌ بود با استقبال و همراهی مدیران و کارشناسان مدعو همراه شد و تجربه موفق دیگری از ایفای نقش چارگون در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی را به کارنامه چارگون، اضافه کرد.

مدرسان این کارگاه آقایان عماد قائنی و مجید کیانپور از شرکت تجربه شاپرک آبی درباره ویژگی‌های عملی و رفتاری یک مدیر که توانمندی رهبری سازمان را داراست، سخن گفتند. آنها تلاش کردند تا به صورت تئوری و عملی بهترین تجارب بین‌المللی و ایرانی در زمینه پرورش رهبران سازمانی را به مخاطبان خود ارائه دهند.

مرکز آموزش و مشاوره چارگون این کارگاه را با هدف ایفای نقش بهتر در زمینه مسئولیت اجتماعی و ترغیب سازمان‌های مشتری برای ارتقای دانش و ورود به عرصه‌های نوین مدیریتی، طرح‌ریزی و اجرا کرد. چارگون پیش از این در حوزه جبران خدمات، تیپ‌شناسی شخصیت به روش MBTI و … نیز تلاش کرده است تا با سازمان‌های مشتری خود در فضایی تعاملی و متفاوت از همکاری‌های تجاری، ارتباط مستمر و تاثیرگذار داشته باشد.
گفتنی است؛ کارگاه تخصصی «پرورش رهبران سازمانی» پنج‌شنبه ۴ آبان‌ماه از ساعت ۹ الی ۱۷ در هتل مدیا برگزار شد.

برچسب ها: , , , ,