پروژه استقرار سیستم اتوماسیون اداری شهرداری الوند با نصب و راه‌اندازی سیستم مکاتبات با موفقیت به پایان رسید.

یکی از شاخصه‌های مهم این پروژه، مدت زمان بهینه آن بود که کارفرما در مدت زمان کوتاهی مجموعه نرم‌افزاری خود را به‌شکل عملیاتی به خدمت گرفت. این مرکز با توجه به نیازی که در زمینه تسریع پاسخگویی به ارباب‌رجوع داشت، اقدام به تهیه سامانه نرم‌افزاری نمود که با توجه به تجربیات ارزنده و توانمندی‌های فنی و مدیریتی، محصول شرکت چارگون را انتخاب نمودند و خرسندیم که در فاصله زمانی کوتاهی توانستیم پاسخ اطمینان آن مجموعه را بدهیم.
این سیستم در محدوده ساختمان اصلی شهرداری الوند تهیه شده و از منافع ایجادشده در سازمان به واسطه راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات می‌توان به افزایش سرعت و امنیت مکاتبات، پیگیری راحت و مطمئن نامه‌ها و همچنین رعایت سلسله‌مراتب در انجام مکاتبات اشاره کرد.
شهر الوند دومین شهر بزرگ استان قزوین در ۱۴ کیلومتری جنوب شرقی شهر قزوین، در اراضی رسوبی دشت قزوین (اراضی درجه یک و درجه دو کشاورزی) واقع شده است. بر اساس آخرین گزارش ارسالی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بر اساس نرخ رشد ۲/۵ درصدی در سال ۸۴ جمعیت شهر الوند ۸۰۶۷۲ نفر اعلام شده است. همچنین طی استعلام فرمانداری البرز از مرکز آمار ایران، آخرین رقم اعلام‌شده بر اساس نرخ رشد ۲/۵ درصدی در سال ۸۴، ۶۵۱۰۰ نفر است. در تیرماه ۱۳۶۰ برابر ماده یک قانون شهرداری‌ها شهرداری الوند برابر حد نصاب‌های جمعیتی و بروز مسائل حاد شهری و به منظور تأمین تأسیسات و تجهیزات زیربنایی شهری و مدیریت زیرساخت‌های شهری تأسیس شده است.
جهت آشنایی و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت شهرداری الوند به نشانی www.shahrdarialvand.ir مراجعه نمایید.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

 

اشتراک گذاری :