شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین با تهیه نرم‌افزار مکاتبات و سرویس فکس به استفاده‌کنندگان از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه پیوست. با توجه به نیازی که در زمینه استفاده از سیستم مکاتبات به صورت Paperless و تحت وب با شرکت‌های تابعه و ارتباط با شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) و از طرف دیگر ارائه راهکارهای مبتنی بر وب از طرف شرکت چارگون در کلیه حوزه‌های نرم‌افزاری این شرکت را بر آن داشت تا از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه استفاده نماید.

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین (TPICO) در سال 1382 در راستای مدیریت استراتژیک شرکت‌های دارویی متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) که سابقه برخی از آن‌ها به بیش از نیم‌قرن می‌رسد تأسیس ‌شده است. این شرکت با تولید بیش از 70% مواد اولیه دارویی، 30% محصولات نهایی و فرآورده‌های دارویی و توزیع بیش از 40% محصولات این صنعت، به‌عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ دارویی کشور و یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های دارویی منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود و با صادرات به بیش از 50 کشور در پنج قاره جهان، مقام اول صادرات دارو در ایران را کسب نموده است. TPICO هم‌اکنون مدیریت 30 شرکت دارویی با حدود 8000 نفر نیروی انسانی را بر عهده دارد و باهدف قرار دادن حفظ و ارتقا جایگاه گروه در بازارهای داخلی و صادراتی و دستیابی به سودآوری حداکثری، توانسته است فضای نوینی را در مدیریت راهبردی، سرمایه‌گذاری و پورتفوی این صنعت و صنایع وابسته به آن پدید آورد.
رسالت و افق فعالیت‌ها در بزرگ‌ترین مجموعه سرمایه‌گذاری دارویی کشور دربرگیرنده تحقیق، تولید و توزیع داروها،‌ مواد دارویی،‌ مکمل‌ها و دیگر محصولات مؤثر بر سلامتی انسان با استفاده از فناوری پیشرفته و مدیریت هوشمند برای حفظ تندرستی و شادابی مردم جهان است.
در این راستا، ارتقای علمی سرمایه‌های انسانی و حفظ منافع کلیه ذی‌نفعان، تکمیل‌کننده این رسالت است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

ارزش‌های محوری این سازمان عبارت‌اند از باور و اعتقاد عمیق به:

تحکیم و تقویت بنیان شرکت به‌وسیله ارتقا ارزش‌های اقتصادی
ایجاد هم‌افزایی
ایجاد همکاری مؤثر بین شرکت‌های مجموعه در جهت منافع گروه
تحول و توسعه در کلیه ابعاد فعالیت‌های گروه
عملکرد باکیفیت در جهت توسعه پایدار
و اعتلای کرامت انسانی تشکیل‌ شده است.

اشتراک گذاری :