پرش به محتوای اصلی

اختتام پروژه استقرار نرم‌افزار مکاتبات و سرویس فکس شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین با تهیه نرم‌افزار مکاتبات و سرویس فکس به استفاده‌کنندگان از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه پیوست. با توجه به نیازی که در زمینه استفاده از سیستم مکاتبات به صورت Paperless و تحت وب با شرکت‌های تابعه و ارتباط با شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) و از طرف دیگر ارائه راهکارهای مبتنی بر وب از طرف شرکت چارگون در کلیه حوزه‌های نرم‌افزاری این شرکت را بر آن داشت تا از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه استفاده نماید.

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین (TPICO) در سال 1382 در راستای مدیریت استراتژیک شرکت‌های دارویی متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) که سابقه برخی از آن‌ها به بیش از نیم‌قرن می‌رسد تأسیس ‌شده است. این شرکت با تولید بیش از 70% مواد اولیه دارویی، 30% محصولات نهایی و فرآورده‌های دارویی و توزیع بیش از 40% محصولات این صنعت، به‌عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ دارویی کشور و یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های دارویی منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود و با صادرات به بیش از 50 کشور در پنج قاره جهان، مقام اول صادرات دارو در ایران را کسب نموده است. TPICO هم‌اکنون مدیریت 30 شرکت دارویی با حدود 8000 نفر نیروی انسانی را بر عهده دارد و باهدف قرار دادن حفظ و ارتقا جایگاه گروه در بازارهای داخلی و صادراتی و دستیابی به سودآوری حداکثری، توانسته است فضای نوینی را در مدیریت راهبردی، سرمایه‌گذاری و پورتفوی این صنعت و صنایع وابسته به آن پدید آورد.
رسالت و افق فعالیت‌ها در بزرگ‌ترین مجموعه سرمایه‌گذاری دارویی کشور دربرگیرنده تحقیق، تولید و توزیع داروها،‌ مواد دارویی،‌ مکمل‌ها و دیگر محصولات مؤثر بر سلامتی انسان با استفاده از فناوری پیشرفته و مدیریت هوشمند برای حفظ تندرستی و شادابی مردم جهان است.
در این راستا، ارتقای علمی سرمایه‌های انسانی و حفظ منافع کلیه ذی‌نفعان، تکمیل‌کننده این رسالت است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

ارزش‌های محوری این سازمان عبارت‌اند از باور و اعتقاد عمیق به:

تحکیم و تقویت بنیان شرکت به‌وسیله ارتقا ارزش‌های اقتصادی
ایجاد هم‌افزایی
ایجاد همکاری مؤثر بین شرکت‌های مجموعه در جهت منافع گروه
تحول و توسعه در کلیه ابعاد فعالیت‌های گروه
عملکرد باکیفیت در جهت توسعه پایدار
و اعتلای کرامت انسانی تشکیل‌ شده است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.