پرش به محتوای اصلی

استقرار نرم افزار مدیریت فرایند دیدگاه 5 در شرکت مهرنجان تجارت اسکندری

ترم افزار مدیریت فرایند چارگون

شرکت مهرنجان تجارت اسکندری در حوزه واردات و صادرات مواد غذایی مشغول فعالیت است. شرکت چارگون با شرکت مهرنجان تجارت اسکندری از شهریور 1401 وارد همکاری شد. با استقرار نرم افزار مدیریت فرایند دیدگاه 5 در این نهاد، حدود 20 کاربر جدید به مجموع کاربران نرم افزارهای دیدگاه افزوده شد. با این همکاری تحول بزرگی در فرایندهای اداری این شرکت رخ داد.

مشکلات شرکت مهرنجان تجارت اسکندری پیش از استقرار نرم افزار مدیریت فرایند دیدگاه 5

این شرکت پیش از استقرار نرم افزار مدیریت فرایند با چندین مشکل مواجه بود. درخواست‌های مجوز فروش در این سازمان قبلاً به صورت کاغذی و دستی تهیه می‌شد و میان بخش‌های مختلف شرکت گردش پیدا می‌کرد. این امر از یک طرف باعث طولانی شدن زمان تکمیل و تایید نهایی مجوزهای فروش می‌شد. از طرف دیگر عدم شفافیت و امکان پیگیری سریع وضعیت درخواست‌های مجوز را موجب می‌شد.

چالش‌های تیم چارگون هنگام استقرار نرم افزار مدیریت فرایند دیدگاه 5

تیم فنی چارگون با چالش‌های مهمی در این شرکت مواجه شد. فرایند صدور مجوز فروش (تجاری و غیرتجاری) فرایندی نسبتاً بزرگ بود که تنها مختص به این شرکت می‌شد. از این رو مسائل و پیچیدگی‌های خاص خود را داشت. بنابراین ضمن الگوبرداری از فرایندهای فروش مورد استفاده در شرکت‌های مشابه، از رویکرد تکاملی و Iterative برای توسعه این فرایند در نسخه‌های مختلف و پیاده‌سازی به نسخه نهایی فرایند استفاده شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

فرایندهای اجرا شده توسط تیم چارگون در شرکت مهرنجان تجارت اسکندری

فرایند صدور مجوز فروش چه به صورت تجاری و چه به صورت غیرتجاری و فرایند درخواست مرخصی، از جمله فرایندهایی بود که توسط تیم چارگون در شرکت مهرنجان تجارت اسکندری به اجرا درآمد.

تیم فنی چارگون پس از تحلیل، مدل‌سازی و پیاده‌سازی فرایند صدور مجوز فروش، با اجرای فرایندها و استقرار نرم افزار مدیریت فرایند دیدگاه 5 در این شرکت ثبت، تایید و پیگیری درخواست‌های مجوز را به صورت سیستمی درآورد. این امر ضمن حذف و یا به حداقل رساندن مصرف کاغذ در مراحل مختلف اجرای فرایند، افزایش سرعت، دقت و شفافیت را به دنبال داشته است. بهبود مستمر فرایند جهت پوشش موارد خاص، رفع باگ‌های جدید و پشتیبانی فرایند کماکان توسط تیم چارگون در این شرکت ادامه دارد.

درخواست دموی نرم افزارهای دیدگاه در بستر وب و موبایل

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.