نرم‌افزار مدیریت کسب و کار دیدگاه؛ انتخاب مدیران شرکت‌ سرمایه‌گذاری دارویی تامین

نرم‌افزار مدیریت کسب و کار دیدگاه با هدف  امکان تعریف و مکانیزه کردن فرآیندهای خاص‌منظوره در شرکت‌ سرمایه‌گذاری دارویی تامین و 3 سازمان دیگر، نصب و عملیاتی‌ شد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، علاوه بر شرکت‌ سرمایه‌گذاری دارویی تامین،‌ دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و شرکت‌های شالی و مهندسین مشاور چگالش از سوی کارشناسان فنی به نرم‌افزار مدیریت کسب و کار دیدگاه مجهز شده‌اند.
این سیستم با یکپارچگی با نرم‌افزارهای دیگر، بهره‌برداران را قادر می‌کند فرآیندهای خاص منظوره خود را در راهکارهای دیدگاه طراحی کنند. دوری از هرگونه پراکندگی اطلاعاتی و رابط کاربری، تجمیع و ارائه اطلاعات به کاربر نهایی از مشخصات BPMS دیدگاه‌ست.

مزیت‌های سیستم BPMS دیدگاه

چارگون نسخه جدید نرم‌افزار BPMS دیدگاه را برای انطباق بیشتر با استانداردها و پوشش فرآیندهای اختصاصی طراحی و تولید کرده است. پیاده‌سازی هم‌زمان چند مدل از فرآیند سازمانی و زبان ساده و کارآمد از نقاط قوت نرم‌افزار BPMS است. قابلیت گزارش‌سازی این نرم افزار برای تولید گزارش‌ دلخواه از بخش‌های مختلف، ابزاری ساده  و کارآمد برای  بهره‌برداری کاربران و استفاده مدیران است . نرم‌افزار مدیریت فرآیند کسب‌ و کار (BPMS)‌  مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، شامل ابزارهای متعددی برای طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است. این نرم‌افزار با گزارش‌های متعدد، ابزاری مطمئن برای نظارت بر تصمیم‌‌ها، اجرای تغییرات و بهینه‌کردن فرآیندهای کاری سازمان محسوب می‌شود. در BPMS دیدگاه برخی از گزارش‌های فرآیندی در راهکارهای مختلف از پیش طراحی و پیاده‌سازی شده‌ و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

چرخه حیات مدیریت فرآیند کسب و کار چندین هدف را دنبال می‌کند که عبارتند از:

    • طراحی: شناسایی فرآیندهای موجود و طراحی فرآیند مطلوب
    • مدل‌سازی: شناخت زوایای مختلف فرآیند مطلوب و مدل‌سازی آن
    • پیاده‌سازی: شامل انتخاب ابزارهای نرم‌افزاری جهت اجرای فرآیند مطلوب
    • نظارت: شامل رهگیری و کنترل اجرای فرآیند
    • بهینه‌سازی: شامل جمع‌آوری اطلاعات درباره کارایی فرآیندها  و روش‌های بهینه‌ براساس مطالعه و مدل‌سازی دقیق کسب‌وکار سازمانی انجام می‌گیرد.

برچسب ها: , , , , , , , ,