پرش به محتوای اصلی

توسعه بهره‌برداری از نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در شرکت افرانت

دامنه همکاری‌های چارگون و شرکت افرانت با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه، توسعه یافت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت افرانت نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، بیمه، مکمل، حقوق و دستمزد، پرسنلی، آموزش و ارزیابی عملکرد از راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه را برای نصب و راه‌اندازی انتخاب کرده است تا از مزیت‌های دقت و سرعت در عملکرد پرسنل، شفافیت در سیستم، ارزیابی‌های دقیق و گزارش‌های مستند، کنترل و ارزیابی نامحسوس آن، بهره‌مند شود.
با استقرار نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در شرکت افرانت امور کاری 200 پرسنل این شرکت پوشش داده می‌شوند. استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه در این شرکت علاوه بر افزایش اثربخشی فعالیت‌ها به رضایتمندی پرسنل و سازماندهی بهتر آنها، نیاز کمتر به تشریفات و کنترل فرآیندهای اداری و نشاط سازمان منتهی می‌شود.
یکپارچگی و ارتباط نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه این مجموعه را به یکی از کامل‌ترین مجموعه نرم‌افزاری این حوزه بدل کرده است. نگاه فرآیند محوری و ضابطه‌مند نسبت به قوانین و مقرارت سازمانی، ایجاد ارتباط مستمر بین بخش‌ها و خارج کردن هریک از فرآیندهای سازمانی از حالت جزیره‌ای را می‌توان از ‌مهترین مزیت‌های نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه دانست.
شرکت چارگون تلاش کرده است تا با نگاه روز به مفهوم منابع انسانی و مطابق با آخرین فرآیندهای سازمانی و قانونی، تمامی فرآیندهای واحد منابع انسانی سازمان‌های مشتری از زمان جذب نیرو تا مرحله خاتمه قرارداد و بازنشستگی و … را در یک مجموعه منسجم و یکپارچه به متقاضیان ارائه کند.
توجه ویژه به موضوعات مختلف رفاهی، آموزشی، انگیزشی و ارزیابی عملکرد و … در حوزه مدیریت منابع انسانی، چرخه کاملی از فرآیندهای این حوزه را با نگاهی مدرن، را ایجاد کرده است که ضمن حذف کاغذ در ساختار اداری، فرآیندها را تسهیل و تسریع کند.
لازم به ذکر است؛ مدیریت پروژه استقرار نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در شرکت افرانت را سرکار خانم شراره رضاییه برعهده خواهد داشت.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.