تجربه یک روز حبابی در خانواده چارگون

 خانواده چارگون روز جمعه 9 دی‌ماه با برگزاری مسابقات فوتبال حبابی بین همکاران شرکت، یک روز خاطره‌انگیز دیگر را رقم خواهد زد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، کمیته رفاهی شرکت با هدف ایجاد نشاط و لحظات خاطره‌انگیز و ترویج روحیه تیمی، جام فوتبال حبابی را برای برگزاری بین کارکنان، ترتیب داده است.
این مسابقات در روز جمعه 9 آذر از ساعت 9 الی 18 با حضور تیم‌های مختلف شرکت‌کننده که با حضور همکاران واحدهای مختلف تشکیل شده، برگزار می‌شود. تیم‌های شرکت‌کننده را 7 نفر شامل 5 نفر یار اصلی و 2 نفر ذخیره از همکاران شاغل در شرکت تشکیل می‌دهند.
بنابراین گزارش، برگزاری و داوری مسابقات، توسط کمیته فوتبال حبابی صورت می‌گیرد. این کمیته که تحت نظارت فدراسیون ورزش‌های همگانی فعالیت می‌کند،‌ مسئولیت نظارت و اجرای تمامی مراحل این مسابقات شامل قرعه‌کشی تیم‌ها، آموزش اعضای تیم، داوری و … را برعهده دارد.
در پایان این مسابقات به تیم‌های اول تا سوم هدایایی به  تقدیم خواهد شد که بر این اساس تیم‌اول مبلغ 2000000 تومان، تیم دوم 1500000 تومان و تیم سوم مبلغ 10.000.00 تومان، هدیه نقدی دریافت خواهند کرد.
کمیته رفاهی شرکت چارگون از همه همکاران دوستدار و طرفداران تیم‌های شرکت‌کننده دعوت  کرده است تا با حضور خود به تشویق تیم‌های منتخب خود بپردازند.
علاقمندان می‌توانند با #chargoonia این رویداد و نتایج آن را در شبکه‌های اجتماعی چارگون دنبال کنند.

کمیته رفاهی چارگون

کمیته رفاهی چارگون

برچسب ها: ,