پرش به محتوای اصلی

اختصاص تخفیف 21 درصدی محصولات نرم‌افزاری دیدگاه در گردهمایی بزرگ چارگون

واحد فروش محصول شرکت چارگون با هدف تسهیل تکمیل سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه به سازمان‌های مشتری حاضر در نهمین گردهمایی سالانه، 21 درصد تخفیف می‌دهد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.


محمد مهدی زارعی- کارشناس مسئول فروش محصول با اعلام این خبر به روابط عمومی چارگون گفت:‌ واحد فروش محصول در نهمین گردهمایی سالانه شرکت برای اولین بار در غرفه‌ای مجزا در کنار سایر راهکارهای دیدگاه،‌حضور خواهد یافت تا بتواند فضای تعاملی بیشتر و مستقیم‌تری را با مشتریان، ایجاد کند.
وی ادامه داد: ‌ارائه تخفیف 21 درصدی برای یکسری از نرم‌افزارها در هر 5 راهکار مجموعه دیدگاه‌ تدارک دیده شده است. این تخفیف بی‌سابقه به مناسبت بیست و یکمین سال فعالیت چارگون و با هدف تسهیل فرآیند تکمیل نرم‌افزارهای دیدگاه و بهره‌برداری از ارزش‌افزوده یکپارچگی آنها در سازمان‌های مشتری، ‌طرح‌ریزی شده است.
زارعی خاطرنشان کرد: بهره‌برداران زیادی از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه علاقمندند تا با تهیه سایر نرم‌افزارهای راهکارهای مختلف از قابلیت یکپارچگی و پیوستگی نرم‌افزارها و بهره‌‌وری بیشتر، استفاده کنند. واحد فروش محصول شرکت چارگون با ارائه تخفیف 21 درصدی تلاش می‌کند تا امکان تحقق این برنامه‌ها را برای سازمان‌های مشتری فراهم کند.
کارشناس مسئول فروش محصول اضافه کرد: ارائه این تخفیف 21 درصدی فقط به نمایندگان سازمان‌های مشتری حاضر در گردهمایی سالانه چارگون، اختصاص می‌یابد.
به گفته وی، فروش ویژه نرم‌افزارهای دیدگاه برای اکثر محصولات سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه در راهکارهای اتوماسیون اداری، منابع انسانی، مالی، لجستیک نرم‌افزار مدیریت فرآیندها و برخی از محصولات موبایلی دیدگاه همراه در نظر گرفته شده است و تا پایان دیماه ادامه خواهد داشت.
گفتنی است؛ نهمین گردهمایی سالانه چارگون روز هفتم دیماه با دعوت از نمایندگان 1500 سازمان مشتری با شعار « در جمع بهترین‌ها» با برگزاری بخش‌های مختلف رونمایی از محصولات جدید دیدگاه،‌ برگزاری نشست تخصصی فعالان فناوری و چندین کارگاه آموزشی عمومی و فنی، برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.