پرش به محتوای اصلی

توسعه نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) دیدگاه در موسسه علوم و فنون کیش

فرآیندهای کسب‌وکار

با توسعه نرم‌افزار BPMS دیدگاه در موسسه آموزشی علوم و فنون کیش شش فرآیند سازمانی این مجموعه با استفاده از نرم‌افزار BPMS مکانیزه شد.

موسسه آموزشی علوم و فنون کیش وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش است که با توجه به نیاز کشور، آموزش زبان‌های خارجی را در برنامه خود قرار داد و در حال حاضر با بیش از 120 شعبه در سراسر ایران، بزرگترین مرکز آموزش زبان‌های خارجی در کشور  به شمار می‌رود.
این گروه از فرآیندها، توسط کلیه پرسنل این مجموعه قابل استفاده است و با حوزه‌های منابع انسانی و پشتیبانی ارتباط دارند. مکانیزاسیون این فرآیند‌ها با استفاده از BPMS دیدگاه اجرا شده و تمام درخواست‌های مرتبط با حوزه منابع انسانی و پشتیبانی، پس از اخذ تاییدها و طی فرآیندهای از پیش تعریف شده، انجام می‌شوند.
لازم به ذکر است کلیه این فرآیندها پیش از استقرار نرم‌افزار BPMS به صورت دستی انجام می‌شد و فرم‌های مربوط به این فرآیندها نیز غیر ‌الکترونیکی (کاغذی) بوده‌اند.
با استفاده از امکانات BPMS دیدگاه پیگیری و رصد درخواست‌ها هم توسط کارکنان و هم توسط مدیران مجموعه و همچنین مالکین فرآیند میسر شده است. آنها می‌توانند به راحتی فعالیت هر فرآیند را کنترل و مدیریت کنند.
با مکانیزه شدن این فرآیندها و الکترونیکی شدن فرم‌‌ها، امکان گزارش‌گیری از اطلاعات و درخواست‌های حوزه‌ منابع انسانی و پشتیبانی کارکنان این موسسه برای مالکان فرآیند و مدیران مجموعه بوجود آمده است. این در حالی است که پیش از مکانیزه شدن فرآیندها انجام گزارش‌گیری به صورت سنتی کاملا زمان‌بر و بعضا غیر‌ممکن بوده‌اند.
پیاده‌سازی فرآیندها در این مجموعه علاوه بر این‌که به صرفه‌جویی اقلام مصرفی منجر می‌شود، بهره‌وری قابل توجهی برای پرسنل و مجموعه در پی داشته و اتلاف زمانی ناشی از فرآیند پیگیری درخواست‌ها از واحدهای مربوطه را به شدت کاهش داده است.

 

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

درخواست دموی نرم‌افزار ‌BPMS 

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.