پرش به محتوای اصلی

تکمیل نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه در 5 سازمان‌ مشتری چارگون

آشنایی بازدیدکنندگان نمایشگاه جانبی گردهمایی سالانه چارگون با نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه

پنج سازمان مشتری با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری همکاری خود با چارگون را توسعه دادند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، مدیران و کارشناسان مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی، پژوهشگاه نیرو، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی، شرکت ساتراپ دینا و مجتمع فولادی چادرملو نرم‌افزارهای مختلف اتوماسیون اداری دیدگاه، را در سازمان متبوع خود تکمیل کردند.
در حال حاضر در پژوهشگاه نیرو نرم‌افزارهای مکاتبات، جلسات، دیدگاه همراه و سرویس‌های فکس، ECE و LINK از راهکار اتوماسیون اداری و نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، پرسنلی، حضور و غیاب و ارزیابی عملکرد را ازراهکار منابع انسانی دیدگاه را بهره‌برداری می‌کند.
این پژوهشگاه نرم‌افزار کارها را برای تکمیل نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه برگزیده است.
مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی نیز با انتخاب نرم‌افزار مکاتبات5 تلاش دارد تا ساختار اداری خود را متحول کند.
در کنار این دو سازمان مشتری، مجتمع فولادی چادرملو نیز با گزینش نرم‌افزارهای مکاتبات5 و دیدگاه همراه ، سبد محصولات دیدگاه را در مجموعه خود توسعه داده است. کاربران این مجموعه در حال حاضر از نر‌م‌افزار پایشگر و سرویس‌هایECE ،LINK، رهگیری نامه از طریق سایت و پیامک و ارسال و دریافت فکس بهره ‌می‌برند.
شرکت ساتراپ دینا  نیز با انتخاب نرم‌افزار مکاتبات 5 و سرویس‌های ECE و Link و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی با گزینش نرم‌افزار مدیریت اسناد، در نظردارند تا علاوه بر مکلانیزه کردن فرآیند مکاتباتی و سازمانی خود به آرشیو و نگهداری بهینه اسناد و مکتوبات نیز بپردازند.
لازم به ذکر است که در مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» به مفهوم اتوماسیون اداری از منظر نوینی نگریسته شده است که علاوه بر پوشش نیازهای کاربران سازمانی، پشتیبانی کامل فرآیندهای تولید و گردش نامه‌ها و مکتوبات اداری، مدیریت زمان، کارها، جلسات و اطلاعات سازمان را نیز مدیریت می‌کند.
نرم‌افزار مکاتبات اداری از حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از اولین نرم‌افزارهایی است که در شرکت چارگون توسعه داده شده و پس از سال‌ها تجربه توسط بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های بهره‌بردار دیدگاه  مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.