تیم فوتسال چارگون در مسابقات جام انفورماتیک که از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
تیم فوتسال چارگون
تیم فوتسال چارگون

به گزارش روابط عمومی چارگون، روز جمعه ششم مهرماه چهاردهمین دوره مسابقات جام انفورماتیک با برگزاری مسابقات افتتاحیه به طور رسمی آغاز می‌شود که بنابر جدول اعلامی تیم فوتسال چارگون در نخستین بازی خود در ساعت 16:15 به مصاف تیم پردیس صنعت سیاره سبز خواهد رفت.
علیرضا کشاورز- سرپرست تیم فوتسال چارگون درباره این مسابقات گفت: تلاشمان این است که با قدرت و جدیت زیاد در این دوره از مسابقات جام انفورماتیک حاضر شویم.
وی ادامه داد: با توجه به نزدیک بودن فاصله بین جام فوتسال چارگون که اخیرا برگزار شده و این دوره از مسابقات جام انفورماتیک به نظر می‌رسد از آمادگی نسبی برای حضور در این بازی‌ها برخوردار باشیم‌.
وی با اشاره به برگزاری نخستین بازی تیم فوتسال چارگون تاکید کرد: حضور تماشاگران به همراه اعضای خانواده‌هایشان در این مسابقات امکانپذیر شده است؛ بنابراین مطمئنیم حضور پر شور همکاران چارگونی مانند مسابقات پیشین می‌تواند انرژی زیادی را به اعضای تیم منتقل کند.
گفتنی است؛ مسابقات فوتسال جام انفورماتیک با هدف گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی در اعضای خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات و ایجاد و استحکام دوستی‌ها در بدنه صنف، تدارک دیده شده است.
علاقمندان برای حضور در این مسابقات می‌توانند به نشانی شیان، میدان شهید طجرلو، خیابان شهید طجرلو شرقی، مجموعه ورزشی کشتیرانی، مراجعه کنند.

اشتراک گذاری :