پرش به محتوای اصلی

اعمال ضرایب احکام در ۳۰۰ سازمان مشتری توسط تیم نرم‌افزار پرسنلی چارگون

نرم‌افزار پرسنلی

دفتر حساب مشتریان چارگون از اعمال ضرایب احکام و قراردادهای دولتی در ۳۰۰ سازمان مشتری توسط تیم نرم‌افزار پرسنلی در مدت ۲ هفته خبر داد.

 نرم_افزار پرسنلی چارگون
نرم_افزار پرسنلی چارگون

این دفتر اعلام کرده است با توجه به اعلام ضرایب افزایش احکام و قراردادهای ابتدای سال 99، تیم نرم‌افزار پرسنلی چارگون با تلاش شبانه روزی، درخواست‌های ثبت شده را در مدت ۲ هفته کاری برای سازمان‌های متقاضی، اجرایی کرده است.
اعمال ضرایب احکام و قراردادهای دولتی بر اساس اطلاعات دقیق از سازمان اداری استخدامی کشور برای هر سازمان مشتری در کمتر از یک روز انجام و تحویل شده است.
اعمال ضرایب برای افزایش حقوق پرسنل بر روی آیتم‌های حکمی صورت می‌گیرد. تیم نرم‌‌افزار پرسنلی چارگون تلاش کرده است تا هریک از تیکت‌های ثبت شده توسط سازمان‌های مشتری را در همان روز رسیدگی و به واحد داری سازمان‌ها تحویل دهد.
این روند از زمان اعلام بخش‌نامه رسمی دولت آغاز شده است. اعلام ضرایب افزایش احکام و قراردادهای سازمان‌های متقاضی با پیاده‌سازی محاسبات و همراهی مشتریان در فرآیند صدور حکم  انجام می‌شود.
کلیه محاسبات مشتریان بخش خصوصی و از جمله قراردادهای قانون کار و کارگری نیز پیاده سازی شده و جهت فرایند صدور حکم به کاربران تحویل شده است.
با توجه به ماهیت پویای سیستم پرسنلی و قابلیت پوشش کلیه قوانین و آیین نامه های پرداخت، فرآیند اعمال تغییرات در نهایت سرعت و کیفیت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. امکان صدور حکم با تعداد بالا در کمترین زمان از مزیت‌های این سیستم است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

صدور 250 هزار حکم دولتی در اسفندماه سال گذشته

بنابراین گزارش در۲هفته پایانی اسفندماه ۹۸ برای اعمال دو ابلاغیه قانونی تغییر ضرایب حقوقی پرسنل و صدور احکام جدید آنها و همچنین تغییر آتیم‌های حقوقی پرسنل قراردادی۲۰۰ تیکت در پورتال مشتریان چارگون ثبت شد.
برخی از سازمان‌ها متقاضی اعمال هر دو قانون و برخی دیگر درخواست اجرای یکی از این دو ابلاغیه را از پشتیبانی منابع انسانی چارگون داشتند که در نهایت تیم پشتیبانی منابع انسانی چارگون در پروژه‌ای سنگین و پر فشار توانست‌ بیش از 250 هزار حکم جدید برای پرسنل دولت در دستگاه‌های مختلف صادر کند. این احکام پس از صدور و مغایرت‌گیری و اطمینان از صحت محاسبات به سازمان‌های مشتری تحویل داده شد.

سرور رضایی – رییس دفتر حساب مشتریان چارگون درباره این پروژه گفت: «تیم پشتیبانی منابع انسانی چارگون تغییر احکام رسمی و پیمانی پرسنل دولت را در مدت سه روز عملیاتی کرد؛ چون نسبتا پروژه‌ای روتین و معمول هر سال بود. در مقابل اما درخواست‌ تغییر آیتم‌های استخدام پرسنل قراردادی در سازمان‌های متقاضی، پروژه‌ای سنگین‌ و زمان‌بر بود و اعضای تیم با تلاش شبانه‌روزی و با سرعت خوبی به درخواست‌ها رسیدگی کردند.»

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.