شرکت توزیع برق استان یزد با هدف برگزاری بهینه جلسات و جلوگیری از اتلاف سرمایه‌های سازمانی، نرم‌افزار جلسات دیدگاه را برای نصب و بهره‌برداری انتخاب کرد.

به گزارش روابط عمومی چارگون شرکت توزیع برق استان یزد اولین همکاری خود با چارگون را سالها پیش و با استقرار نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر به نرم‌افزار‌های کارها، مکاتبات و سرویس‌های ایمیل و فکس و ‌ECE و  همچنین نرم‌افزار BPMS از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مجهز است.

با نصب نرم‌افزار جلسات دیدگاه، امکانات متنوعی برای برگزاری موثرتر جلسات در اختیار مدیران و کاربران شرکت توزیع برق استان یزد قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار با الهام گرفتن از رسانه‌های اجتماعی، تجربه متفاوتی از فضای تعاملی را در سازمان ایجاد می‌کند تا زمینه گفتگوی مدعوین از پیش از برگزاری جلسه تا پیگیری‌های پس از اتمام جلسه در فضای نرم‌افزار فراهم باشد و گفتمان و تبادل‌نظر درباره دستور جلسه تنها به حضور در آن، محدود نشود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

از امکانات نرم‌افزار جلسات دیدگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ثبت جلسه و ملاقات برای اعضا داخلی و خارج از سازمان و پوشش تمامی مراحل قبل، حین و بعد از برگزاری جلسه
  • ثبت جلسه تکرارشونده به‌صورت روزانه و هفتگی
  • مشخص نمودن نقش‌های دبیر عضو و عضو غیرفعال برای انجام فعالیت‌های مختلف در جلسه و عدم مشاهده اطلاعات محرمانه برای اعضای غیرفعال
  • تعریف نامحدود دعوت‌نامه برای مدعوین خارجی، چاپ و یا ارسال آن از طریق سرویس‌های فکس ایمیل و پیامک دیدگاه
  • ارسال یادآوری دعوت، لغو تغییر زمان و همچنین اعلام حضور و یادآوری قبل از تشکیل جلسه به اعضا جلسه
  • تعریف محل جلسات داخلی و خارجی و انتخاب لوکیشن هر محل بر روی نقشه

نسل جدید نرم‌افزار جلسات دیدگاه با رویکرد گفتمان سازمانی طراحی و تولید شده است. بابکارگیری این نرم‌افزار، مدیریت بهینه جلسات و تاثیرگذاری در بهبود عملکرد و بهره‌وری سرمایه‌های مالی و در سازمان‌ها محقق می‌شود. قابلیت‌هایی مانند نمایش پیش‌بینی وضعیت آب و هوا در زمان جلسه و برقراری ارتباط با سرویس گوگل مپ برای نمایش محل جلسه، مزیت‌های بیشتری برای این نرم‌ا‌فزار ایجاد کرده است.

اشتراک گذاری :