واحدهای مختلف دانشگاه پیام نور در سراسر کشور با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار دیدگاه همراه دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه دادند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، دانشگاه پیام نور از مشتریان قدیمی چارگون است که پیش از این نیز از نرم‌افزارهای مکاتبات، آموزش، سرویس تبادل اطلاعات درون سازمانی در حوزه اتوماسیون اداری سرویس ارسال و دریافت فکس در حوزه زیرساخت مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در واحدهای مختلف خود در استان‌های سراسر کشور بهره برده است.
همکاری چارگون با دانشگاه پیام نور در استان‌های آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان، کهگلویه و بویراحمد، اردبیل، گیلان، خراسان شمالی، آذربایجان غربی، مازندران، البرز، گلستان، یزد، خوزستان، همدان، سمنان، کردستان، کرمان، لرستان،‌بوشهر، ایلام، زنجان، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، قزوین، اصفهان، خراسان جنوبی، قم، فارس، مرکزی، کرمانشاه، خراسان رضوی توسعه یافته است.
دیدگاه همراه این امکان را به مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز مختلف می‌دهد تا بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل کار خود و در هر زمانی بتوانند به امور مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.
گفتنی است مدیریت این پروژه را از سوی شرکت چارگون، سرکار خانم مهسا اشرفی برعهده دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه پیام نور و و احدهای مختلف آن می‌توانید به آدرس اینترنتیwww.pnu.ac.ir مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :