استقبال از برگزاری دومین دوره جام فوتسال چارگون در گردهمایی سالانه مشتریان

مسئول غرفه جام فوتسال چارگون در ششمین گردهمایی سالانه مشتریان گفت: این غرفه به عنوان ابتکاری خلاقانه با استقبال مشتریان مواجه شد.

مجید شیخلر در گفت‌گو با روابط عمومی چارگون گفت: چارگون همواره علاوه بر  تمرکز بر فعالیت تخصصی خود در توسعه و تولید نرم‌افزارهای سازمانی، تلاش کرده است تا در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی نیز نقشی درخور و شایسته ایفا کند.
وی ادامه داد: امسال برای اولین بار در ششمین گردهمایی سالانه مشتریان با تدارک غرفه‌ای ویژه و با انجام حرکات نمایشی با توپ  توسط احمدرضا فلسفی- نفر سوم مسابقات فوتبال نمایشی دنیا، تلاش کردیم تا مشتریان خود را برای حضور در دور دوم مسابقات جام فوتسال چارگون ترغیب کنیم.
شیخلر خاطرنشان کرد: حدود 15 سازمان مشتری برای حضور در دور بعدی مسابقات فوتسال که قرار است اردیبهشت‌ماه سال 96 برگزار شود،‌اعلام آمادگی و ثبت‌نام کرده‌اند.
مسئول غرفه فوتسال چارگون تاکید کرد: در دوره نخست این جام، شرکت‌ها و سازمان‌های مشتری بهترین‌های تیم‌های خود را معرفی کردند وتمامی تیم‌ها قدرتمند و با برنامه ظاهر شدند.
به گفته وی، این مسابقات بازتاب بسیارخوبی در میان سازمان‌های مشتری داشت و به ایجاد تعاملی سازنده بین سازمان‌های مشتری چارگون منجر شد.
گفتنی است؛ دوره نخست مسابقات جام فوتسال چارگون با حضور 20 تیم از ۱۶ اردیبهشت تا ۷ خردادماه در سالن ورزشی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

برچسب ها: , ,