پرش به محتوای اصلی

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد.

در این جشنواره که در تاریخ 17 بهمن 1389 در سالن ابن‌سینای دانشکده پزشکی دانشگاه تهران برگزار شد، ضمن اهداء جایزه به برگزیدگان حوزه‌های آموزش و پژوهش دانشگاه، با معرفی مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» به عنوان نرم‌افزار برتر، از دکتر ترابی، مشاور رئیس دانشگاه در حوزه انفورماتیک، تقدیر به عمل آمد.

دکتر ترابی در گفتگویی، سازمان مجازی دانشگاه را برجسته‌ترین مدل پیاده‌سازی مشارکتی در سطح دانشگاه خواند و گفت: سازمان مجازی دانشگاه تبلور هم‌گرایی واحدهای مختلف دانشگاه بوده و یکی از مصادیق هم‌افزایی شبکه‌ای در فضای مجازی و توسعه زیرساخت‌های لازم برای مدیریت نوآوری دانشگاه محسوب می شود.

وی افزود: اولین مرحله استقرار سازمان مجازی در سال 1386 با انتخاب پیمانکار مناسب آغاز شده و به منظور توسعه آن در واحدهای مختلف دانشگاه تاکنون ساعت ها جلسات آموزشی به صورت آبشاری برگزار شده است.

دکتر ترابی با اشاره به نقش سازمان مجازی دانشگاه در ایجاد دیدگاه مدیریت مشترک گفت: با راه اندازی و توسعه سازمان مجازی، تسهیم فعالیت مدیریتی، رهبری، مالکیت تسهیم شده، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری جمعی، عملکرد بر مبنای اعتماد، هم سرنوشتی و ریسک‌پذیری گروهی به وجود آمده و در افق آینده آن با مشارکت جدی واحدهای مختلف دانشگاه، زیرساخت‌های لازم برای توسعه مدل جدیدی از کار مجازی فراهم می‌شود، این مدل بسیار منعطف بوده و در آن ترکیبی نوین از انجام کارها به صورت حضوری و مجازی ارائه می‌شود.

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا رئیس دانشگاه در حوزه انفورماتیک، با بیان مزایای سازمان مجازی گفت: حجم فعالیت‌های کاربران سازمان مجازی دانشگاه، هر سه ماه نسبت به سه ماه قبل رشد 100 درصدی داشته است و با حذف کاغذ از نظام اداری، این سیستم به ازای تک تک کاربران امکان توسعه قابلیت‌های فردی و گروهی در فضای مجازی را فراهم نموده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

وی سازمان مجازی را فراگیرترین نرم افزار موجود در دانشگاه دانست و گفت: در حال حاضر سازمان مجازی با بیش از 120 واحد محیطی و بالغ بر 16 هزار کاربر در حوزه تحت پوشش دانشگاه، روزانه بیش از 3500 نفر کاربر آنلاین و 830 گیگابایت میزان فضای اشغال شده برای آرشیو فایل‌ها در قالب بیش از 5 میلیون فایل، پیشگام توسعه مجازی در میان سازمان‌ها و دانشگاه‌های کشور است.

مشاور رئیس دانشگاه در حوزه انفورماتیک افزود: با توجه به ادغام دو دانشگاه پیش بینی می شود که تعداد کاربران سازمان مجازی تا حدود 25 هزار نفر افزایش یابد.

دکتر ترابی در پایان، موفقیت سازمان مجازی دانشگاه را حاصل مشارکت همه جانبه مدیران و کارکنان دانست و گفت: اجرای موفق سازمان مجازی در دانشگاه محصول همکاری مدیران سطوح مختلف دانشگاه و مشارکت انبوه راهبران عملیاتی و راهبران فنی در قالب شبکه ای متشکل از قطب های منتخب می باشد.

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، محصول اصلی شرکت چارگون و شامل ده‌ها نرم‌افزار در حوزه‌های اتوماسیون اداری، مالی، منابع انسانی و لجستیک می‌باشد و از سال 1386 در مجموعه دانشگاه علوم‌پزشکی تهران به عنوان زیرساخت سازمان مجازی دانشگاه مورد بهره‌برداری قرار گرفت است.

اصل متن خبر را در سایت روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات درمانی تهران مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90
حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90

همایش روز جهانی کاربردپذیری روز پنج‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۰ با حمایت و حضور شرکت چارگون، در دانشگاه علم و فرهنگ ... ادامه مطلب »

برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون
برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون

هفتمین سمینار منابع انسانی کشور، توسط مؤسسه مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی و با همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی و ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

۲ دیدگاه

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. جا داره دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان یک الگوی موفق به کارگیری فناوری‌های اطلاعات در کشور معرفی بشه.

  2. و جا داره از تمامی عزیزانی که در چارگون فعالیت می کنند و این سیستم رو به ایرانی ها ارائه کردند هم تشکر اساسی بشود.

    ممنونم 🙂