شرکت عصر تلکام با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری به جمع مشتریان چارگون پیوست.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

نرم‌افزارمکاتبات دیدگاه در شرکت عصر تلکام نصب می‌شود

به گزارش روابط عمومی چارگون حمید رضا ربطی، کارشناس فروش محصول با اشاره به خرید نرم‌افزار مکاتبات حوزه اتوماسیون اداری مجموعه دیدگاه از سوی شرکت عصر تلکام گفت: این شرکت با هدف حذف مکاتبات کاغذی و افزایش سرعت انجام امور مکاتباتی، نرم‌افزار مکاتبات را خریداری کرده است.
وی ادامه داد: طراحی یکپارچه و پشتیبانی از عملیات و مستندات مختلف سازمانی از جمله نامه اداری، فرم‌های پویا، فکس، نامه پست الکترونیک، پیش‌نویس و تعاملات شخصی در کنار هم و همچنین امکان تعریف گردش کار و انتساب مستندات مختلف به چرخه‌های از پیش تعیین‌شده از سوی دیگر، نرم‌افزارمکاتبات دیدگاه را به یک زیرساخت قوی و کامل برای رفع کلیه نیازهای سازمان تبدیل کرده است.
گفتنی است مدیریت استقرا پروژه عصر تلکام از سوی چارگون به سرکار خانم مهسا اشرفی واگذار شده است.
شرکت عصر تلکام در سال 1382 توسط شرکت عصر دانش افزار تاسیس شد. تاسیس این شرکت به جهت دریافت پروانه ندا (PAP) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بنابر ملاحظاتی صورت گرفت وجهت راه‌اندازی شبکه انتقال داده‌ها در کشور با استفاده از تکنولوژی DSL و سایر تکنولوژیهای انتقال تاسیس شده و از توان مالی، مدیریتی و اجرایی و سابقه فعالیت‌های شرکت عصر دانش افزار به عنوان شرکت مادر، بهره می‌برد. برای اطلاعات بیشتر درباره این شرکت می‌توانید به آدرس اینترنتی https://www.asretelecom.net مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :