مدیر راهکار منابع انسانی چارگون تصریح کرد: پیش‌بینی ما این است که نرم‌افزار مدیریت مزایا که در ششمین گردهمایی سالانه مشتریان رونمایی شد به یکی از موفق‌ترین محصولات این حوزه تبدیل شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

نوشین محمدی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: امسال نیز در ششمین گردهمایی سالانه، محصولات مدیریت منابع انسانی با استقبال خوبی از جانب مشتریان مواجه شدند به طوریکه در تمام مدت میان‌ برنامه، همکاران راهکار منابع انسانی فعالانه در حال گفت‌وگو و پاسخگویی به سئوالات آنها بودند.
وی ادامه داد: مشتریان مطابق عرف هر ساله، علاقه‌مند به تعامل با همکاران به ویژه بخش پشتیبانی بودند تا از نزدیک با تیمی که در طول سال به آنها خدمت‌رسانی می‌کنند، تعامل و معاشرت داشته باشند و درباره موضوعات مختلف نرم‌افزارها گفت‌وگو کنند.
مدیر راهکار منابع انسانی چارگون خاطرنشان کرد: نرم‌افزارهای جدید از جمله داشبوردهای مدیریتی منابع انسانی و تلگرام بات و ابزار گزارش‌ساز همانطور که انتظار می‌رفت با استقبال بسیار خوبی از جانب مشتریان مواجه شد و افراد زیادی برای مشاهده عملکرد این محصولات جدید در غرفه حاضر شدند.
وی با اشاره به رونمایی از نرم‌افزار مدیریت مزایا در راهکار مدیریت منابع انسانی یادآورشد:پیش‌بینی ما این است که نرم‌افزار مدیریت مزایا به یکی از موفق‌ترین محصولات این حوزه تبدیل شود. خوشبختانه پس از سمینار درخواست‌های متعددی برای دموی این نرم‌افزار از سوی مشتریان داشته‌ایم که نشان می‌دهد پیش‌بینی ما اشتباه نبوده است.
وی ادامه داد: طراحی غرفه‌ها امسال چند مزیت را برایمان ایجاد کرد، اول اینکه مشتری‌ها به راحتی امکان دسترسی و پیدا کردن غرفه‌های مرتبط با حوزه مورد نظرشان را داشتند، دوم اینکه امکان نمایش فیلم‌های محصولات جدید، فرصت خوبی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار داد تا بهتر با عملکرد این محصولات آشنا شوند.
به گفته وی، فضای باز اطراف غرفه‌ها نیز بسیار کمک کننده بود محیط تعاملی و راحت برای گفت‌وگوی همکاران و مشتریها شکل بگیرد.
مدیر راهکار منابع انسانی چارگون با بیان اینکه نوآوری و خلاقیت در محصولات و ارزش نهادن به مشتریان دو اصل جدی در شرکت است گفت: خوشبختانه این دو پیام مهم در ششمین گردهمایی سالانه به مشتریان منتقل شد و تنوع برنامه‌ها و نوع ارائه و معرفی دستاوردهای چارگون و به ویژه ایجاد فرصت مناسب برای تعامل و شبکه‌سازی بین مشتریان و کارشناسان شرکت، بسیار مورد توجه قرار گرفت.

اشتراک گذاری :