رییس اداره داده‌کاوی و سیستم‌های ستادی بانک آینده: یکپارچگی مهمترین قابلیت مجموعه دیدگاه است

رییس اداره داده‌کاوی و سیستم‌های ستادی بانک آینده، مهمترین ویژگی مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه را یکپارچگی دانست و گفت: قابلیت‌های این مجموعه، بسیاری از فرآیندهای سازمانی و اداری بانک آینده را مکانیزه کرده است.

ayande
محمد حسین منوچهری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه از قابلیت‌های تکمیلی بسیاری برخوردار است که می‌توان آن را به عنوان ابزار اصلی بسیاری از ساختارهای سازمانی و اداری برگزید.
وی با اشاره به حذف کاغذ در ساختار اداری بانک آینده با نصب نرم‌افزارهای دیدگاه در این مجموعه خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تجهیز ساختاری اداری واحدهای بانک به نرم‌افزارهای مختلف دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری و منابع انسانی، خرید کاغذ در بانک از سال گذشته تا کنون به طور کامل حذف شده است.
رییس اداره داده‌کاوی و سیستم‌های ستادی بانک آینده با اشاره به استقرار سیستم‌های مکاتبات،‌ حقوق ودستمزد، وام، بیمه و بهداشت، حضور و غیاب از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در این نهاد مالی، تاکید کرد: در حال حاضر بیش از 3 هزار و 500 کاربر در بانک آینده، کاربر سیستم‌های دیدگاه هستند.
به گفته وی، مجموعه نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در بانک آینده موجب افزایش سرعت و دقت در انجام عملیات مرتبط با امور پرسنلی و محاسبات حقوق و دستمزد آنها شده است.
منوچهری، همچنین از خرید نرم‌افزار خرید و تدارکات از حوزه لجستیک دیدگاه خبرداد و افزود: با بهره‌گیری از محصولات دیدگاه تلاش داریم تا سیستمی یکپارچه را در واحدهای مختلف بانک آینده ایجاد کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ تلاش برای بهبود و ارتقای سطح پشتیبانی از خدمات‌دهی به مشتریان باید در اولویت مجموعه چارگون قرار بگیرد.