شرکت‌های ساتراپ دینا، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مجتمع سنگ آهک پیربکران، شهرداری هیدج، شرکت توسعه ابنیه حافظ و شرکت آسیا گستر قشم با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفتند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مجتمع سنگ آهک پیربکران با انتخاب نرم‌افزار مکاتبات 5 و سرویس تبادل اطلاعات درون سازمانی sync و شرکت توسعه ابنیه حافظ با انتخاب نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه و سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و LINK و همچنین نرم‌افزار مدیریت نشست‌ها state server نسبت به ایجاد تحول در ساختار اداری و مکاتباتی خود اقدام کردند.
مدیران شهرداری هیدج و شرکت ساتراپ دینا نیز نرم‌افزار مکاتبات 5 و سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و LINK و شرکت ارتعاش گستر پیمان نرم‌افزارهای مکاتبات 5 ،‌دیدگاه همراه و سرویس‌های فکس،ایمیل و‌ ECE و LINK را برای نصب و راه‌اندازی در ساختار متبوع خود برگزیدند.
نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات ۵ مجموعه دیدگاه با امکانات و قابلیت‌های متعدد، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به اطلاعات و انجام روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان را ممکن می‌‌کند.
از دیگر دستاوردهای مهم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در سازمان‌های مشتری را می‌توان مکانیزه شدن فرآیندهای اداری و پاسخ‌گویی سریع به مخاطبین دانست چراکه طراحی یکپارچه، پشتیبانی از عملیات و مستندات مختلف سازمانی شامل نامه‌های اداری، فرم‌های پویا، فکس نامه، پست الکترونیک، پیش‌نویس و … این نرم‌افزار را به ابزاری قوی برای ایجاد تحول در ساختارهای اداری بدل کرده است.
از سوی دیگر بهره‌گیری از قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه علاوه بر حذف کاغذ از ساختار اداری، مکانیزه کردن مکاتبات، پیگیری نامه‌ها، آرشیو و مدیریت اسناد، قابلیت استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، عدم نیاز به آپدیت office، وجود امکانات تعاملی و گفت‌و‌گو chat و collaboration ،Drag and drop، افزایش قابلیت‌های کار با کیبورد، امکان ویرایش موجودیت‌های متنی بر میزان کارآمدی و تحول‌آفرینی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه ۵ در ساختار‌های اداری، افزوده‌اند.

اشتراک گذاری :