پرش به محتوای اصلی

سرپرست راهکار لجستیک چارگون: توسعه اپلیکیشن‌های همراه دیدگاه، خواسته اصلی مشتریان است

سرپرست راهکار لجستیک چارگون

سرپرست راهکار لجستیک چارگون با اشاره به استقبال سازمان‌های مشتری از محصولات موبایلی و همراه مجموعه دیدگاه، از خواسته بازدیدکنندگان غرفه لجستیک برای توسعه این محصولات در حوزه‌های مختلف نرم‌افزارهای سازمانی سخن گفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

امیرهوشنگ کرمی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: غرفه ارائه دستاوردهای راهکار لجستیک دیدگاه در ششمین گردهمایی سالانه مشتریان با استقبال بی‌نظیری از سوی مدعوین همراه بود، به طوریکه برای پاسخ‌گویی به همه پرسش‌ها و درخواست‌ها فرصت کافی پیدا نمی‌کردیم.
وی از ابتکار ویژه چارگون در گردهمایی امسال به دلیل تغییرات ساختاری در شرکت یاد کرد و افزود: فراهم کردن امکان حضور همه اعضا از برنامه‌نویس‌ها تا کارشناسان پشتیبانی و مدیران پروژه در غرفه راهکارهای پنج‌گانه دیدگاه، ابتکاری بود که موجب شد تا ارتباط متقابلی بین کارشناسان هر راهکار و سازمان‌های مشتری ایجاد شود.
به گفته وی،‌ امسال بسیاری از برنامه‌نویسان راهکار لجستیک، فرصت گفت‌وگوی مستقیم با مشتریان و درک کامل نیازها و دغدغه‌های آنان را پیدا کردند و از طرف دیگر، نمایندگان سازمان‌های مشتری نیز به دیدگاه مناسب از فرآیندهای تولید و برنامه‌نویسی نرم‌افزارها دست پیدا کردند.
سرپرست راهکار لجستیک شرکت چارگون خاطرنشان کرد: فضای تعاملی ایجاد شده در ششمین گردهمایی سالانه چارگون، امکان ویژه‌ای را برای دستیابی به یک زبان و خواست مشترک بین کارشناسان چارگون و سازمان‌های مشتری ایجاد کرد.
کرمی یادآورشد: ما معتقدیم در راهکار لجستیک، سازمان‌های مشتری هنوز به اهمیت و مزیت‌های محصول جمع دار دیدگاه همراه، دست نیافته‌اند؛ اما با رشد روزافزون انواع اپلیکیشن‌های موبایلی و آگاهی از کاربرد آنها؛ امیدواریم جایگاه محصولی مانند جمع‌دار همراه برای امینان اموال و موضوع جمع‌داری در سازمان‌های مشتری بیشتز از گذشته، نمود پیدا کند.
وی همچنین به استقبال از نرم‌افزار «املاک و مستغلات دیدگاه» اشاره کرد و گفت: رونمایی از این محصول جدید به دغدغه بسیاری از سازمان‌های مشتری چارگون پاسخ داد؛ به طوریکه بسیاری از آنها که برای جمع‌آوری اطلاعات املاک خود از نرم‌افزاز اموال استفاده می‌کردند، استقبال بی‌نظیری از این نرم‌افزار نشان دادند.
سرپرست راهکار لجستیک شرکت چارگون گفت: بسیاری از سازمان‌های مشتری از جمله مجلس شورای اسلامی درخواست کردند تا چارگون، زمینه دموی این نرم‌افزار به همراه فیلم‌های آموزشی را برای آشنایی مدیران این سازمان‌ فراهم کند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.