شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم افزارهای حوزه مدیریت منابع انسانی به جمع مشتریان چارگون پیوست.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

محمدمهدی زارعی، کارشناس فروش محصول در گفت وگو با روابط عمومی چارگون گفت: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با خرید نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد از حوزه منابع انسانی تلاش می‌کند تا ضمن ایجاد تحول در ساختار اداری و پرسنلی خود را ارتقا دهد.
وی ادامه داد: چارگون با تمرکز بر شناخت بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی به تحلیل و طراحی سیستم‌های جامع و یکپارچه منابع انسانی پرداخته‌ است به همین دلیل سیستم مدیریت منابع انسانی «دیدگاه» این امکان را می‌دهد تا ضمن مکانیزه‌ کردن کلیه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی از اتلاف منابع جلوگیری شود و در مقابل، سازمان به منافع حاصل از افزایش‌ بهره‌وری دست یابد.
زارعی تاکید کرد: نرم‌افزار «پرسنلی» دیدگاه با هدف متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی در سازمان‌ها طراحی شده است.
به گفته وی، این سیستم با در اختیار داشتن امکانات متعدد، نظارت و کنترل فرآیندهای مرتبط با مدیریت پرسنل را مکانیزه می‌کند.
کارشناس فروش محصول چارگون تاکید کرد: سیستم «حقوق و دستمزد» نیز وظیفه محاسبه حقوق و مزایای کارکنان سازمان را با توجه به اطلاعات دریافتی از سایر سیستم‌های حوزه «منابع انسانی» بر عهده دارد. این سیستم از یک سو ارتباطی یکپارچه با نرم‌افزار «پرسنلی» جهت دریافت اطلاعات استخدامی و احکام پرسنل دارد و از سوی دیگر اطلاعات عملکرد پرسنل را از نرم‌افزار «حضور و غیاب» دریافت می‌کند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به سرکارخانم شهرزاد فتاحی واگذار شده است.

اشتراک گذاری :