پرش به محتوای اصلی

صدور احکام 1500 پرسنل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید با نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه

شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای راهکار منابع انسانی در جمع کاربران دیدگاه قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، 3 نرم‌افزار پرسنلی، تشکیلات سازمانی و حضور و غیاب از راهکار منابع انسانی دیدگاه را در نخستین همکاری خود با چارگون برگزید.
سارا آهنگر- کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات درباره انتخاب مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه از سوی مدیران شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: تنوع نیازها و به ویژه درخواست‌های متعدد برای گزارش‌گیری‌های مدیریتی و عدم پوشش‌دهی این نیازها توسط نرم‌افزار قبلی، ما را نسبت به تغییر نرم‌افزار منابع انسانی مصمم کرد.
وی درباره علل انتخاب دیدگاه گفت: تجربه شخصی چند تن از مدیران شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در استفاده از نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه منابع انسانی، آشنایی با قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن بیشترین انگیزه برای انتخاب چارگون بود. تجربه شخصی‌ام از کاربری دیدگاه در استانداری تهران نیز موجب شد تا با شناخت قبلی نصب و راه‌اندازی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه را پیشنهاد دهیم که بعد از کمی بررسی نرم‌افزارهای موجود، در نهایت همکاری خود با چارگون را آغاز کردیم.
کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید تاکید کرد: در حال حاضر نرم‌افزارهای چارگون در دفتر مرکزی شرکت با 150 پرسنل راه‌اندازی می‌شوند؛ اما قرار است کلیه نیازها از جمله صدور احکام شغلی 1500 پرسنل در 17 دفتر تابعه شهرستان‌های مختلف نیز توسط نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه نیز پوشش داده شود.
وی خاطرنشان کرد: ما با آگاهی کامل نسبت به مزیت‌ها و قابلیت‌های مجموعه نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی دیدگاه به ویژه در حوزه داشبوردهای مدیریتی و امکان گزارش‌گیری‌های متنوع و متعدد، چارگون را انتخاب کردیم.
وی ادامه داد: امیدواریم در صورت موفقیت این نرم‌افزارها در پوشش نیازهای شرکت بتوانیم همکاری‌های خود را توسعه دهیم و از مزیت یکپارچگی بین نرم‌افزارهای مختلف دیدگاه در بخش‌های مختلف شرکت بهره‌برداری کنیم.
لازم به ذکر است؛ مدیریت این پروژه را از سوی چارگون جناب آقای علی قاسم‌پور بر عهده دارد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.