کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» را به عنوان محصول دانش‌بنیان و شرکت «چارگون» را به عنوان شرکت دانش‌بنیان تایید نمود.

شرکت چارگون به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان پیوست.

به گزارش روابط عمومی چارگون از شش ماه پیش، کارگروه ارزیابی دانش‌بنیان، بررسی مستندات مربوط به شرکت چارگون را آغاز نمود و بعد از تایید اولیه از طرف کارگروه، کارگزار ارزیابی از سوی این نهاد معرفی شد و فرآیندهای مربوطه در قالب تکمیل مستندات مورد نیاز جهت ارزیابی محصولات و ارائه به کارگزار، جلسات بازدید از شرکت و مصاحبه با نیروهای تحقیق و توسعه دخیل در فرآیند تولید محصولات، آغاز گشت.
در جریان این فرآیندها، اطلاعات مربوط به محصولات ارائه شده از طرف شرکت چارگون از جمله نرم‌افزارهای حوزه‌ اتوماسیون اداری، منایع انسانی، مدیریت مالی و لجستیک از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه به صورت یکپارچه مبتنی بر وب و همچنین نرم‌افزارهای دیدگاه همراه، جمع‌دار همراه، مدیریت فرآیندها، سینک سرور و پایشگر به لحاظ قابلیت‌های فنی، مورد بررسی قرار گرفتند و به‌کارگیری فرآیندهای تحقیق و توسعه و نوآوری‌های خلاقانه در همگی آنها ارزیابی شد.
نهایتا مطابق مصوبه جلسه مورخ 1394/03/02 این کارگروه، همگی این محصولات با نام تجاری “مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه” به عنوان کالای دانش‌بنیان مورد تایید قرار گرفتند و شرکت چارگون به عنوان ارائه‌دهنده انحصاری این محصولات به عنوان شرکت دانش‌بنیان معرفی شد و براین مبنا می‌تواند از تسهیلات قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری و اختراعات استفاده نماید.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

شایان ذکر است این تاییدیه بر اساس آیین‌نامه‌ها و قوانین مصوب، مزایایی همچون اخذ تسهیلات از صندوق نوآوری و شکوفایی، معافیت‌های مالیاتی و گمرکی، تسهیلات نظام وظیفه برای افراد فعال در شرکت دانش‌بنیان، طرح لیزینگ محصولات و حمایت از صادرات محصولات دانش‌بنیان را به‌دنبال خواهد داشت.

روابط عمومی چارگون، ضمن تبریک به همه همکارانی که با تلاش‌های بی وقفه این موفقیت را برای شرکت رقم زدند از حمایت و همدلی بی‌دریغ مشتریان و کاربران مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه، نیز تقدیر و تشکر می‌نماید. امید است با تداوم این تلاش‌ها و حمایت‌ها موفقیت‌های روزافزون را در شرکت چارگون شاهد باشیم.

اشتراک گذاری :