پرش به محتوای اصلی

شاهین طبری در کافه کارآفرینی‌: نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد مزیت اصلی شرکت چارگون است

شاهین طبری در کافه کارآفرینی‌

سومین کافه کارآفرینی با حضور شاهین طبری _رییس هیات مدیره شرکت چارگون، روز سه شنبه ۱۱ آذر ماه در محل دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در این سمینار رییس هیات مدیره چارگون از رمز و رازهای موفقیت خود و شرکت چارگون گفت.

شاهین طبری که به عنوان یکی از کارآفرینان جوان و موفق کشور در حوزه IT معرفی شد، درباره شکل‌گیری تیم چارگون و شکست‌ها و چالش‌هایی که تاکنون این تیم پشت سر گذاشته صحبت کرد.‌ وی همچنین از تجربه‌اش در زندگی شخصی که نقطه عطفی برای تغییر در مسیر زندگی و شروع گام‌هایی استوارتر برای پیش رفتن به سوی موفقیت بوده است، سخن گفت.

شاهین طبری یکی از دلایل موفقیت شرکت چارگون را مدیریت مشارکتی و افقی در شرکت دانست و تاکید کرد: کارمند، کار‌شناس و مهندس ما، خود را در خدمت شرکت می‌داند و بنابراین در تمام لحظه‌ها برآن است که با مهارت و ایده‌های جدید مسائل شرکت را حل و فصل کند.

وی افزود: نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد مزیت اصلی شرکت چارگون است.

طبری در بخش دیگری از مطالبش گفت: احساس مالکیت همه اعضا، شفاف بودن اطلاعات، ‌مسئولیت‌پذیری در تیم، همسو بودن و سبک متفاوت را می‌توان معنای رهبری و مدیریت در تیم دانست.

وی خاطرنشان کرد: تیم جوان چارگون با تکیه بر”توانمندی‌های مختلف، ایمان به کار یکدیگر و تمرکز در طول زمان برروی هدف”، فعالیت خود را شروع کرد و این سه اصل را تا به امروز نیز همواره مورد توجه قرار داده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

رییس هیات مدیره چارگون در بخش دوم سخنانش به معرفی سلسله برنامه‌های موسسه خیریه همگام در این شرکت پرداخت و برنامه «آینده بهتر» را به عنوان بخشی از فعالیت‌های این موسسه در جهت مسئولیت‌پذیری اجتماعی برای حاضرین تشریح کرد.

به گفته وی برنامه “آینده بهتر” پاسخی است حرفه‌ای برای ورود قدرتمند به بازار کار و دانشجویان را با ابزارهای مورد نیازی که در طول رسیدن به هدف مورد نظرشان به آن نیاز خواهند داشت آشنا می‌کند.

رییس هیات مدیره چارگون شعار مطلوب برای یک کارآفرین را‌‌ همان جمله معروف گاندی که می‌گوید: «نمونه تغییری باش که می‌خواهی در جامعه ایجاد کنی» دانست

وی در بخش به پایانی سخنان خود به سئوالات دانشجویان و شرکت کنندگان در سمینار پاسخ گفت.

در پایان سومین کافه کارآفرینی، لوح تقدیر دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به چارگون تقدیم شد.

IMG_8833 IMG_8835 IMG_8847IMG_8836

مطالب مرتبط

چارگون و نمایشگاه الکامپ
چارگون و نمایشگاه الکامپ

بدون شک الکامپ بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات در سطح کشور است که هر ساله برگزار می‌شود. اما با نگاهی به ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.