سومین کافه کارآفرینی با حضور شاهین طبری _رییس هیات مدیره شرکت چارگون، روز سه شنبه ۱۱ آذر ماه در محل دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در این سمینار رییس هیات مدیره چارگون از رمز و رازهای موفقیت خود و شرکت چارگون گفت.

شاهین طبری که به عنوان یکی از کارآفرینان جوان و موفق کشور در حوزه IT معرفی شد، درباره شکل‌گیری تیم چارگون و شکست‌ها و چالش‌هایی که تاکنون این تیم پشت سر گذاشته صحبت کرد.‌ وی همچنین از تجربه‌اش در زندگی شخصی که نقطه عطفی برای تغییر در مسیر زندگی و شروع گام‌هایی استوارتر برای پیش رفتن به سوی موفقیت بوده است، سخن گفت.

شاهین طبری یکی از دلایل موفقیت شرکت چارگون را مدیریت مشارکتی و افقی در شرکت دانست و تاکید کرد: کارمند، کار‌شناس و مهندس ما، خود را در خدمت شرکت می‌داند و بنابراین در تمام لحظه‌ها برآن است که با مهارت و ایده‌های جدید مسائل شرکت را حل و فصل کند.

وی افزود: نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد مزیت اصلی شرکت چارگون است.

طبری در بخش دیگری از مطالبش گفت: احساس مالکیت همه اعضا، شفاف بودن اطلاعات، ‌مسئولیت‌پذیری در تیم، همسو بودن و سبک متفاوت را می‌توان معنای رهبری و مدیریت در تیم دانست.

وی خاطرنشان کرد: تیم جوان چارگون با تکیه بر”توانمندی‌های مختلف، ایمان به کار یکدیگر و تمرکز در طول زمان برروی هدف”، فعالیت خود را شروع کرد و این سه اصل را تا به امروز نیز همواره مورد توجه قرار داده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

رییس هیات مدیره چارگون در بخش دوم سخنانش به معرفی سلسله برنامه‌های موسسه خیریه همگام در این شرکت پرداخت و برنامه «آینده بهتر» را به عنوان بخشی از فعالیت‌های این موسسه در جهت مسئولیت‌پذیری اجتماعی برای حاضرین تشریح کرد.

به گفته وی برنامه “آینده بهتر” پاسخی است حرفه‌ای برای ورود قدرتمند به بازار کار و دانشجویان را با ابزارهای مورد نیازی که در طول رسیدن به هدف مورد نظرشان به آن نیاز خواهند داشت آشنا می‌کند.

رییس هیات مدیره چارگون شعار مطلوب برای یک کارآفرین را‌‌ همان جمله معروف گاندی که می‌گوید: «نمونه تغییری باش که می‌خواهی در جامعه ایجاد کنی» دانست

وی در بخش به پایانی سخنان خود به سئوالات دانشجویان و شرکت کنندگان در سمینار پاسخ گفت.

در پایان سومین کافه کارآفرینی، لوح تقدیر دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به چارگون تقدیم شد.

IMG_8833 IMG_8835 IMG_8847IMG_8836

اشتراک گذاری :