تیم فنی و استقرار شرکت چارگون در دو ماه ابتدای سال 96 عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مختلف مجموعه دیدگاه را در 22 سازما‌ن مشتری به پایان رساند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در فهرست پروژه‌های پایان یافته راه‌اندازی نرم‌افزارهای انبار، اموال، حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات در دانشگاه قم، نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب در دانشگاه شهید مدنی، نرم‌افزارهای مکاتبات5، فکس، ایمیل، پرسنلی و حضور و غیاب در شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان و همچنین راه‌اندازی نرم‌افزار ارزیابی عملکرد و نظرسنجی در شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت OICO به چشم می خورند.
در گزارش اختتامیه فروردین و اردیبهشت ماه امسال، تیم فنی چارگون همچنین از نصب نرم‌افزارهای مکاتبات، فکس، حسابداری مالی، پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد در شرکت تیوا سیستم، نرم‌افزارهای مکاتبات، فکس، دیدگاه همراه در شرکت راما فیبر کیش، نرم‌افزار مکاتبات و سرویس Sync در فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای جمهوری اسلامی ایران و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان خبرداده است.
تیم استقرار چارگون همچنین نرم‌افزارهای مکاتبات و فکس در شرکت کارگزاری مفید، نرم‌افزار قراردادها در شرکت پویش داده و نرم‌افزارمکاتبات 5 و دیدگاه همراه را در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به پایان رساندند.
بنابراین گزارش درموسسه سبک زندگی آل یاسین استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5، فکس و دیدگاه همراه و در بانک کشاورزی نرم‌افزارهای مکاتبات، ایمیل، مدیریت جلسات، مدیریت اسناد، ECE، پایشگر و دیدگاه همراه و در شرکت داروسازی خوارزمی نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه عملیاتی شدند.
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به نرم‌افزار نرم‌افزارمکاتبات5 و ECE، شرکت طب‌مفید نیکان به نرم‌افزار مکاتبات5، فکس، ایمیل، ECE و دیدگاه همراه و شرکت آرتا صنعت گاتا به نرم‌افزار مکاتبات، فکس و دیدگاه همراه و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نرم افزار بیمه مکمل مجهز شدند.
استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد، آموزش، بیمه مکمل، حسابداری مالی، انبار، اموال در شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، نرم‌افزار حقوق و دستمزد در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز و نرم‌افزار مکاتبات، سینک در شرکت نیکسان سلامت بهبود از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته در دو ماه ابتدای امسال هستند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها در تیم فنی و استقرار چارگون را آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد، مصطفی حصامی، ابراهیم قلی‌پور و سرکار خانم مهسا اشرفی و شهرزاد فتاحی برعهده داشتند.

اشتراک گذاری :