پرش به محتوای اصلی

گزارشی از عملکرد تیم فنی چارگون در 2 ماه ابتدای سال 96

گزارشی از اختتام پروژه‌ها در واحد استقرار چارگون

تیم فنی و استقرار شرکت چارگون در دو ماه ابتدای سال 96 عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مختلف مجموعه دیدگاه را در 22 سازما‌ن مشتری به پایان رساند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در فهرست پروژه‌های پایان یافته راه‌اندازی نرم‌افزارهای انبار، اموال، حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات در دانشگاه قم، نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب در دانشگاه شهید مدنی، نرم‌افزارهای مکاتبات5، فکس، ایمیل، پرسنلی و حضور و غیاب در شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان و همچنین راه‌اندازی نرم‌افزار ارزیابی عملکرد و نظرسنجی در شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت OICO به چشم می خورند.
در گزارش اختتامیه فروردین و اردیبهشت ماه امسال، تیم فنی چارگون همچنین از نصب نرم‌افزارهای مکاتبات، فکس، حسابداری مالی، پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد در شرکت تیوا سیستم، نرم‌افزارهای مکاتبات، فکس، دیدگاه همراه در شرکت راما فیبر کیش، نرم‌افزار مکاتبات و سرویس Sync در فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای جمهوری اسلامی ایران و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان خبرداده است.
تیم استقرار چارگون همچنین نرم‌افزارهای مکاتبات و فکس در شرکت کارگزاری مفید، نرم‌افزار قراردادها در شرکت پویش داده و نرم‌افزارمکاتبات 5 و دیدگاه همراه را در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به پایان رساندند.
بنابراین گزارش درموسسه سبک زندگی آل یاسین استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5، فکس و دیدگاه همراه و در بانک کشاورزی نرم‌افزارهای مکاتبات، ایمیل، مدیریت جلسات، مدیریت اسناد، ECE، پایشگر و دیدگاه همراه و در شرکت داروسازی خوارزمی نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه عملیاتی شدند.
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به نرم‌افزار نرم‌افزارمکاتبات5 و ECE، شرکت طب‌مفید نیکان به نرم‌افزار مکاتبات5، فکس، ایمیل، ECE و دیدگاه همراه و شرکت آرتا صنعت گاتا به نرم‌افزار مکاتبات، فکس و دیدگاه همراه و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نرم افزار بیمه مکمل مجهز شدند.
استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد، آموزش، بیمه مکمل، حسابداری مالی، انبار، اموال در شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، نرم‌افزار حقوق و دستمزد در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز و نرم‌افزار مکاتبات، سینک در شرکت نیکسان سلامت بهبود از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته در دو ماه ابتدای امسال هستند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها در تیم فنی و استقرار چارگون را آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد، مصطفی حصامی، ابراهیم قلی‌پور و سرکار خانم مهسا اشرفی و شهرزاد فتاحی برعهده داشتند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.