گزارشی از عملکرد تیم فنی چارگون در 2 ماه ابتدای سال 96

تیم فنی و استقرار شرکت چارگون در دو ماه ابتدای سال 96 عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مختلف مجموعه دیدگاه را در 22 سازما‌ن مشتری به پایان رساند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در فهرست پروژه‌های پایان یافته راه‌اندازی نرم‌افزارهای انبار، اموال، حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات در دانشگاه قم، نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب در دانشگاه شهید مدنی، نرم‌افزارهای مکاتبات5، فکس، ایمیل، پرسنلی و حضور و غیاب در شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان و همچنین راه‌اندازی نرم‌افزار ارزیابی عملکرد و نظرسنجی در شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت OICO به چشم می خورند.
در گزارش اختتامیه فروردین و اردیبهشت ماه امسال، تیم فنی چارگون همچنین از نصب نرم‌افزارهای مکاتبات، فکس، حسابداری مالی، پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد در شرکت تیوا سیستم، نرم‌افزارهای مکاتبات، فکس، دیدگاه همراه در شرکت راما فیبر کیش، نرم‌افزار مکاتبات و سرویس Sync در فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای جمهوری اسلامی ایران و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان خبرداده است.
تیم استقرار چارگون همچنین نرم‌افزارهای مکاتبات و فکس در شرکت کارگزاری مفید، نرم‌افزار قراردادها در شرکت پویش داده و نرم‌افزارمکاتبات 5 و دیدگاه همراه را در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به پایان رساندند.
بنابراین گزارش درموسسه سبک زندگی آل یاسین استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5، فکس و دیدگاه همراه و در بانک کشاورزی نرم‌افزارهای مکاتبات، ایمیل، مدیریت جلسات، مدیریت اسناد، ECE، پایشگر و دیدگاه همراه و در شرکت داروسازی خوارزمی نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه عملیاتی شدند.
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به نرم‌افزار نرم‌افزارمکاتبات5 و ECE، شرکت طب‌مفید نیکان به نرم‌افزار مکاتبات5، فکس، ایمیل، ECE و دیدگاه همراه و شرکت آرتا صنعت گاتا به نرم‌افزار مکاتبات، فکس و دیدگاه همراه و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نرم افزار بیمه مکمل مجهز شدند.
استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد، آموزش، بیمه مکمل، حسابداری مالی، انبار، اموال در شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، نرم‌افزار حقوق و دستمزد در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز و نرم‌افزار مکاتبات، سینک در شرکت نیکسان سلامت بهبود از دیگر پروژه‌های خاتمه‌یافته در دو ماه ابتدای امسال هستند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها در تیم فنی و استقرار چارگون را آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد، مصطفی حصامی، ابراهیم قلی‌پور و سرکار خانم مهسا اشرفی و شهرزاد فتاحی برعهده داشتند.

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,