نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه با اتمام برگزاری کارگاه‌های آموزشی در ادارات‌کل سازمان تامین اجتماعی و مراکز بیمه‌ای استانی در کل کشور عملیاتی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون با برگزاری کلاس‌ آموزشی سیستم ارزیابی عملکرد دیدگاه برای مدیران و کارشناسان منابع انسانی ادارات‌کل تامین اجتماعی استان‌های خوزستان، ایلام، چهارمحال بختیاری، لرستان و کردستان از این پس کلیه ساختارهای اداری تامین اجتماعی در کشور با این نرم‌افزار، فرایندهای خود را ارزیابی می‌کند.
آخرین دوره آموزشی نرم‌افزار ارزیابی عملکرد با محور چگونگی طراحی ساختار اجرایی سازمان، ساخت روابط سازمانی مرتبط مراکز و طراحی و اجرای فرایند ارزیابی سازمان و .. به صورت ویدئو کنفرانس از سوی کارشناسان چارگون سرکار خانم فاطمه بانی و جناب آقای کامیار هدایت برگزار شد.
بنابر این گزارش، به دنبال قرار گرفتن سازمان بزرگ تامین اجتماعی در فهرست کاربران نرم‌افزارهای دیدگاه، سیستم‌‌های ارزیابی عملکرد، استخدام، اعزام و پایان خدمت، پرسنلی، تشکیلات سازمانی، توسعه و آزمون، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد از راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه برای استقرار در این سازمان انتخاب شدند و پس از آن، نصب و راه‌اندازی سایر نرم‌افزارها در سازمان مرکزی و ادارات استانی این مجموعه اجرایی شدند.
این پروژه بزرگ ملی با برگزاری چند جلسه ویدئو کنفرانس و آشناسازی مدیران ادارات‌کل بیمه‌ تامین اجتماعی سراسر کشور با موضوع «چگونگی پیاده‌سازی سیستم‌های منابع انسانی» آغاز شد و پس از آن با برنامه‌ریزی و تدوین جدول زمان‌بندی کارگاه‌های آموزشی کارشناسان و مدیران منابع انسانی ادارات‌کل و سازمان‌های تابعه تامین اجتماعی، ادامه یافت.
برگزاری کلاس‌های آموزشی برای آغاز به کار سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه در ادارات‌کل تامین اجتماعی سراسر کشور به دلیل ویژگی‌های خاص پروژه از نظر حجم فعالیت‌ها، داده‌ها و اطلاعات و همچنین تنوع‌ بالای مشاغل به صورت دوره‌ای برای نمایندگان چندین استان همجوار طراحی شدند. کاربران ادارات‌کل تامین اجتماعی در سراسر کشور پس از آموزش در کارگاه‌های دیدگاه به سایر کاربران این سیستم‌ها در مراکز و توابع سازمان تامین اجتماعی که به بیش از ۱۰۰۰ مرکز می‌رسند، آموزش‌های لازم را منتقل می‌کنند.
در حال حاضر نیز برگزاری کارگاه‌های آموزشی نرم‌افزارهای حضور و غیاب،‌ حقوق و دستمزد، پرسنلی و تشکیلات دیدگاه در ادارات‌کل سازمان‌های تامین اجتماعی کشور به طور همزمان و با ورود اطلاعات و دیتاها و آموزش کاربران در دستور کار قرار گرفته است.

اشتراک گذاری :