پرش به محتوای اصلی

استقرار و آموزش فرآیندهای مالی و لجستیک دیدگاه برای دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور

عملکرد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در سازمان‌های مشتری

فاز آموزش کاربران ستاد و واحدهای استانی دانشگاه پیام‌نور به عنوان بخشی از پروژه استقرار نرم‌افزارهای دو راهکار مالی و لجستیک مجموعه دیدگاه از سوی کارشناسان چارگون در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی چارگون نرم‌افزارهای حسابداری مالی، بودجه‌ریزی و اعتبارات و قراردادها از راهکار مالی و نیز نرم‌افزارهای انبار و‌حسابداری انبار، مدیریت اموال و خرید و تدارکات از راهکار لجستیک مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در حال پیاده‌سازی در ستاد و مراکز استانی دانشگاه پیام نور است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

در بخشی از این پروژه، کارگاه آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان راهکار مالی و راهکار لجستیک چارگون برای کارشناسان واحدهای استانی دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور در خراسان رضوی برگزار شده است.
فرآیند استقرار این مجموعه نرم‌افزاری در تاریخ 3 بهمن ماه در ستاد آغاز و اولین کارگاه مربوط به آموزش کارشناسان مراکز استان‌ها طی هفته گذشته در تهران برگزار شد. در حال حاضر کارگاه آموزشی گروه دوم در حال برگزاری است و کارگاه گروه سوم هفته آینده برگزار خواهد شد.
فعالیت‌های مربوط به استقرار نرم‌افزارهای راهکار مالی در دانشگاه پیام نور توسط کارشناسان آقایان هانی کرمی، محمد امین مالکی، علی شاطری و خانم‌ها شبنم بلندهمت و نسترن شیرازی به سرپرستی احسان فاتح در حال انجام است.
در بخش دیگر این پروژه، نرم‌افزارهای انبار و‌حسابداری انبار، مدیریت اموال و خرید و تدارکات از راهکار لجستیک مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه نیز برای ۱۱ استان از مراکز دانشگاه پیام نور در سطح کل کشور در حال استقرار هستند.
در حال حاضر کارگاه آموزشی گروه اول در حال برگزاری است و کارگاه گروه دوم و سوم نیز طی هفته‌ی جاری و آینده برگزار خواهد شد.
فعالیت‌های مربوط به استقرار نرم‌افزارهای راهکار لجستیک در دانشگاه پیام نور توسط کارشناسان چارگون خانم‌ها پریسا سوهانی، عارفه خدادادی، راضیه حسین‌مردی و آذین رافتی در حال انجام است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.