ارائه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه به استانداری قزوین

استانداری قزوین با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری، همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

آتنا صاحب پناه، کارشناس فروش محصول به خرید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه از سوی استانداری قزوین گفت: این نهاد از جمله مشتریان قدیمی چارگون است که نرم‌افزارهای حوزه‌های مختلف دیدگاه را خریداری کرده است‌.
وی ادامه داد: در حال حاضر نرم‌افزارهای مالی،لجستیک، زیرساخت و منابع انسانی دیدگاه در استانداری قزوین نصب شده و کاربران متعددی از آنها استفاده می‌کنند.
کارشناس فروش محصول چارگون یادآور شد: مدیران استانداری قزوین در تلاشند تا با مکانیزه کردن گردش نامه‌های حقیقی و حقوقی از نیروی متمرکز در مجموعه، بیشترین بهره را ببرند و تحولی کارآمد را در ساختار اداری و انسانی مجموعه خود ایجاد کنند.
وی با بیان اینکه مجموعه نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، زیرساختی قوی و کامل برای رفع کلیه نیازهای سازمان‌ها و شرکت‌هاست ادامه داد: با استفاده از امکانات این مجموعه، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان فراهم می‌شود و مستند شدن روال‌ها موجبات شفاف‌سازی و بهینه‌سازی چرخه‌های اداری را فراهم می‌کند.
به گفته کارشناس فروش محصول چارگون، مکانیزه شدن فرآیندها در حوزه مکاتبات علاوه بر حذف کاغذ، پاسخ‌گویی به مخاطبین اعم از سازمان‌ها و مراجعه‌کنندگان را تسریع می‌کند.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,