پرش به محتوای اصلی

مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در موسسه آموزش عالی خاتم نصب می‌شوند

موسسه آموزش عالی خاتم

موسسه آموزش عالی خاتم با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مختلف دیدگاه در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

حمید رضا ربطی، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: موسسه آموزش عالی خاتم با خرید نرم‌افزارهای متنوع حوزه‌های اتوماسیون اداری، منابع انسانی، مالی و لجستیک دیدگاه، تلاش دارد تا ساختار اداری و منابع انسانی این موسسه را سازماندهی کرده و گردش اطلاعات و انجام امور را تسهیل کند.
وی ادامه داد: موسسه آموزش عالی خاتم در حوزه اتوماسیون اداری نرم‌افزارهای مکاتبات، مدیریت اسناد، تقویم و جلسات، مدیریت کارها و در حوزه زیر ساخت سرویس‌های ارسال و دریافت ایمیل و فکس را خریداری کرده است. این موسسه همچنین در حوزه لجستیک از نرم‌افزارهای اموال و دارایی‌های ثابت، انبار و حسابداری اموال و خرید و تدارکات و در حوزه مالی از نرم‌افزارهای حسابداری مالی، بودجه و اعتبارات،‌خزانه داری و قراردادها و در حوزه منابع انسانی از نرم‌افزارهای بیمه و بهداشت، پرسنلی،‌ حقوق و دستمزد و وام بهره خواهد برد.
کارشناس فروش محصول چارگون، خاطر نشان کرد: مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه، پاسخی مناسب به نیازهای سازمانی کلیه دستگاههای دولتی، خصوصی موسسات آموزشی و دانشگاهی و سایر شرکت‌ها و مراکزی است که تلاش دارند تا به صورت سیستماتیک و مکانیزه امور اداری و منابع انسانی و مالی خود را انجام دهند تا زمینه بهره‌وری بیشتر سازمانی خود را فراهم کنند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه را از سوی چارگون، جناب آقای مصطفی حصامی بر عهده دارد.
موسسه آموزش عالی غیر دولتی خاتم در سال 1375 با اخذ مجوز از شورای عالی انقلاب فرهنگی تاسیس شد. این موسسه در طی 2 سال گذشته با اخذ مجوزهای جدید زمینه لازم را برای تاسیس 3 دانشکده فنی و مهندسی، مدیریت، علوم مالی و علوم انسانی فراهم و در شرف ارتقاء سطح از موسسه به دانشگاه است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موسسه می‌توانید به آدرس اینترنتی khatam.ac.ir مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.