پرش به محتوای اصلی

معرفی آخرین دستاوردهای محصولات نرم‌افزاری دیدگاه در همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

ارائه آخرین دستاوردهای محصولات نرم‌افزاری دیدگاه در همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

هم‌زمان با برگزاری هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه با هدف آشنایی هر چه بیشتر مدیران آی‌تی سازمان‌های دولتی و خصوصی در نمایشگاه جنبی این همایش، عرضه می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

کارشناسان ما درغرفه شرکت چارگون، جدیدترین سیستم‌ها و قابلیت‌هایشان از محصولات نرم‌افزاری دیدگاه را به مدیران و کارشناسان سازمان‌های مدعو معرفی می‌کنند.
مهیار رشیدی-مدیر توسعه بازار درباره حضور در این نمایشگاه گفت: بخش قابل توجهی از سازمان‌های مشتری چارگون در این همایش حضور دارند و تلاش داریم تا آخرین امکانات و دستاوردهای سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه را به آنها معرفی کنیم.
وی همچنین بر جذب مشتریان جدید و آشناسازی آنها اشاره کرد و افزود: معرفی قابلیت‌های یکپارچه نرم‌افزارهای دیدگاه در پوشش‌دهی کلیه نیازهای نرم‌افزاری سازمان‌ها از اولویت‌های چارگون برای حضور در نمایشگاه تخصصی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات خواهد بود.
به گفته وی، علاوه بر معرفی کامل محصولات نرم‌افزاری دیدگاه، عرضه نرم‌افزار BPMS دیدگاه و قابلیت‌های اتوماسیون اداری دیدگاه در پوشش فرآیندهای جدید و نیازهای تازه سازمان‌های مشتری از جمله محورهای قابل ارائه در این نمایشگاه خواهد بود.
مدیر توسعه بازار چارگون خاطرنشان کرد: سیستم‌های جدید افزوده شده به سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه در حوزه‌های مختلف اتوماسیون اداری، مدیریت ‌منابع انسانی و پوشش نیازهای سخت‌افزاری و لجستیک سازمان‌ها که اخیر در نهمین گردهمایی سالانه چارگون رونمایی شده‌اند،‌ قطعا جذابیت ویژه‌ای برای مدیران فناوری اطلاعات سازمان‌های مختلف خواهد داشت.
رشیدی ادامه داد: شرکت چارگون در سالهای گذشته نیز در همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات کشور حضور فعال داشته و تجربه خوبی کسب کرده است که  امیدواریم در این دوره نیز بتوانیم با ارائه سیستم‌های مناسب برای مدیریت کسب و کارهای مختلف، این تجربه موفق را تکرار کنیم.
گفتنی است؛‌هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات 29 دی‌ماه امسال با رویکرد میان‌رشته‌ای و با شعار«ارزش‌آفرینی کسب‌ وکارهای تعاملی و پلتفرم‌ها» در مرکز همایش‌های وزارت کشور برگزار می‌شود. در قالب این همایش جوایز ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر)، مبفا (مدیران برتر فناوری اطلاعات) و جایزه شرکت‌های تحول آفرین اعطا خواهد شد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.