پرش به محتوای اصلی

محیط کار در چارگون از نگاه زنان

محیط کار در چارگون از نگاه زنان

گلناز زرین‌بخش، کارشناس ارشد UX: چارگون برای زنان از نظر شغلی و روانی بسیار امن است

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

zarinbakhsh

وجود تعادل در محیط کار از تعادل بین حقوق افراد و تخصصص‌اشان، رفتار و برخورد یکسان قوانین شرکت با آنها فارغ از جنسیت‌شان، وجود روابط دوستانه بین کارکنان و اعتماد متقابل بین مدیران و کارکنان از جمله ویژگی‌هایی است که محیط کار را برای همه به ویژه زنان به محیطی بالنده تبدل می‌کند. چارگون همواره تلاش کرده است تا با وجود حضور زنان در پست‌های مختلف این شرکت، فضایی مناسب را برای رشد آنان فراهم کند‌. گلناز زرین بخش، کارشناس ارشد UX یکی از زنان موفق چارگون است که به گفته خودش توانسته است با شرایط مناسبی که محیط کار برایش فراهم کرده بین حرفه و مسئولیت خانوادگی توازن برقرار کند. او از چارگون و فضای کاری‌اش در رشد و بالندگی زنان با روابط عمومی سخن گفته است که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:
گلناز زرین‌بخش با بیان اینکه از ورودش به چارگون بیش از 5 سال می‌گذرد، تاکید کرد: از نظر من فضای کار در چارگون بسیار عالی است و در این باره نمی‌توان از آن ایرادی گرفت؛ چراکه در یک کلام محیط چارگون برای زنان هم از نظر شغلی و هم از نظر روانی بسیار امن است‌.
او فضای کاری چارگون را برای رشد زنان بسیار مساعد ارزیابی کرد و گفت: ارتباط بین همکاران و مدیران، همواره ارتباطی دوستانه‌ است. در عین حال که هیچ کس از حد و مرز خودش عبور نمی‌کند؛ اما روابط انسانی و صمیمانه‌ای میان همکاران وجود دارد که کار در این محیط را لذت بخش می‌کند؛ به طوریکه افراد تازه وارد به چارگون نیز این حد و مرز را حفظ می‌کنند و به آن آشنایی دارند.
زرین‌بخش ادامه داد: ساختار منعطف ساعت کاری و شناور بودن آن برای بسیاری از زنان چارگون که مسئولیت‌های دیگری از جمله وظیفه رسیدگی به فرزندان و خانواده را نیز برعهده دارند، شرایطی ایده‌آل است.
به گفته وی امکان ارتباط و گفت وگوی نزدیک با مدیران ارشد شرکت نیز از مزیت‌های چارگون است که قطعا تاثیر مستقیم در کیفیت کاری کارکنان دارد.
وی درباره زمینه رشد و توسعه زنان در چارگون نیز تصریح کرد: به نظرم برای همه، فارغ از جنسیت‌شان راه کاملا باز است تا در هر زمینه‌ای که تخصص دارند، پیشرفت کنند. اگر که خانمی خودش نخواهد، تلاش کند و جلوتر برود، بحث دیگری است؛ اما در چارگون، زنان در سمت‌های مختلفی ازمدیریت پروژه، کارشناس فروش، مستندنگاری و …تا رتبه‌های مدیریت ارشد شرکت فعالند و حضور چشمگیری در موفقیت شرکت دارند.
به گفته وی، ملاک انتخاب افراد و قرار گرفتن‌شان در سمت‌های مختلف در چارگون را فقط میزان توانمندی و تخصصشان تعیین می‌کند و به هیچ وجه تبعیض جنسیتی در انتخاب افراد، دخیل نیست.
زرین‌بخش به تجربه خود در حوزه ux شرکت چارگون اشاره کرد و گفت: زمانی که وارد چارگون شدم، با مقوله ux آشنا شدم که اتفاقا زمینه کاری جذابی را دارد چون هر روز نو و اطلاعات در آن به روز می‌شود. در چارگون توانستم با وجود مهارتی که در گرافیک داشتم، این دو حوزه را بهم پیوند بزنم و در این زمینه نیز توانمند شوم.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.