نمایشگاه دستاوردهای مشتریان چارگون با حضور 8 سازمان مشتری در کسب‌و کارهای مختلف در حاشیه هفتمین گردهمایی سالانه  چارگون برپا شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، ‌این نمایشگاه با هدف نمایش تاثیرگذاری فناوری و نرم‌افزارهای سازمانی در بهره‌وری و عملکرد بهینه سازمان‌ها برپا شد.
این نمایشگاه با حضور بانک آینده، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ‌استانداری تهران، بیمه مرکزی، شرکت کیسون، شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد.
نمایندگانی از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه با حضور در غرفه به تشریح دستاوردهای سازمان متبوع خود در بهره‌برداری از فناوری، مکانیزاسیون فرآیندها و افزایش بهره‌وری سازمانی و جلوگیری از اتلاف هزینه و انرژی پرداختند.
شرکت چارگون با اختصاص مدت زمانی یک‌ساعته برای بازدید مدعوین هفتمین گردهمایی خود تلاش کرد تا علاوه بر نمایش توانمندی سازمان‌ها در سایه بکارگیری فناوری، ‌فضایی مناسب برای تعامل و هم‌افزایی بین سازمان‌های مشتری را فراهم کند.
فرزاد رحمانی- مدیرعامل چارگون برپایی نمایشگاه دستاوردهای مشتریان را نشانی از عزم راسخ چارگون برای شبکه‌سازی بین مشتریانش دانست.
او گفت: از حاضران در نمایشگاه خواسته‌ایم تا تنها به دستاوردهای سازمانی خود از طریق نرم‌افزارهای دیدگاه اکتفا نکنند بلکه تلاش کنند تا راهکارهای الکترونیکی خود برای حل چالش‌های سازمانی را در همه حوزه‌ها با بازدیدکنندگان، ‌به اشتراک بگذارند.
رحمانی تاکید کرد: در برپایی این نمایشگاه تلاش کردیم تا زمینه حضور نماینده‌ای از همه حوزه‌ها و کسب و کارهای کشور را فراهم کنیم تا همکاران و فعالان هم‌حوزه آنها بتوانند از نزدیک با راهکارهای فناورانه در چالش‌های مشابه آشنا شوند.
وی خاطرنشان کرد:‌از 6 سال پیش که برگزاری گردهمایی سالانه چارگون را آغاز کردیم،‌ هدفی جز ایجاد حس همیاری، هم‌افزایی و مشارکت بین خود و مشتریانمان نداشتیم و مفتخریم که بگوییم در حد مطلوبی به این هدف دست یافته‌ایم.

اشتراک گذاری :