مدیرعامل چارگون: با دستاوردهایی برای تحقق کیفیت زندگی سازمانی میزبان مشتریان هستیم

مدیرعامل شرکت چارگون تاکید کرد: امسال با مجموعه‌ای از دستاوردها و با تاکید بر کیفیت زندگی سازمانی میزبان مشتریان در ششمین گردهمایی سالانه هستیم.

فرزاد رحمانی

فرزاد رحمانی

فرزاد رحمانی با گفت وگو با روابط عمومی چارگون خاطر نشان کرد: ششمین گردهمایی سالانه مشتریان را با حضور مدیران و کارشناسان بیش از 1300 سازمان مشتری برگزار می‌کنیم که طی آن، آخرین دستاوردها، برنامه‌ها و راهبردها را برای این عزیزان معرفی می‌کنیم.
وی با اشاره به شعار «کیفیت زندگی سازمانی» به عنوان محور ششمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون یادآور شد: ما معتقدیم همانگونه که افراد برای زندگی فردی خود و کیفیت آن، اهمیت قائلند و دائما تلاش می‌کنند تا از هر ابزاری مثل فناوری و تکنولوژی برای ارتقای این کیفیت استفاده کنند، سازمان‌ها نیز باید به فکر کیفیت زندگی سازمانی خود باشند.
رحمانی اضافه کرد: شرکت چارگون به عنوان یکی از ارائه‌‌کنندگان و تولید‌کنندگان محصولات و ابزارهای سازمانی تلاش کرده است تا نقش خود را در ارتقای کیفیت زندگی سازمانی و فرآیندهای جاری آنها به خوبی ایفا نماید؛ بنابراین امسال نیز مانند سال‌های گذشته با مجموعه‌ای از دستاوردها، محصولات جدید و موارد توسعه نرم‌افزارهای دیدگاه در راستای افزایش رضایتمندی از زندگی سازمانی و ارتقای کیفیت آن، میزبان مشتریان خواهیم بود.
مدیرعامل چارگون با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی متنوع در بخش دوم گردهمایی سالانه مشتریان گفت: امسال این کارگاه‌ها با موضوعاتی متفاوت و تخصصی که لزوما ارتباطی با محصولات چارگون ندارند، برگزار می‌شوند؛ مثل کارگاه جبران خدمات در حوزه منابع انسانی، کارگاه آموزشی اسکرام در حوزه اتوماسیون اداری، بودجه‌ریزی، کارگاه اموال دولتی و دیگر کارگاه‌ها که برای مخاطبان عمومی هم می‌توانند جالب باشند.
وی با بیان اینکه بخشی از برنامه‌های 5 سال گذشته گردهمایی‌های چارگون، معرفی و تقدیر از سازمان‌های الکترونیکی برگزیده بوده است، افزود: امسال نیز 10 سازمان الکترونیکی برتر که از محصولات چارگون استفاده موثرتری کرده و توانسته‌اند با آنها تحول و تغییری مثبت در فرآیندهای سازمان خود ایجاد کنند، معرفی و تقدیر می‌شوند.

برچسب ها: , , , , , ,