مدیرعامل شرکت چارگون تاکید کرد: امسال با مجموعه‌ای از دستاوردها و با تاکید بر کیفیت زندگی سازمانی میزبان مشتریان در ششمین گردهمایی سالانه هستیم.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
فرزاد رحمانی
فرزاد رحمانی

فرزاد رحمانی با گفت وگو با روابط عمومی چارگون خاطر نشان کرد: ششمین گردهمایی سالانه مشتریان را با حضور مدیران و کارشناسان بیش از 1300 سازمان مشتری برگزار می‌کنیم که طی آن، آخرین دستاوردها، برنامه‌ها و راهبردها را برای این عزیزان معرفی می‌کنیم.
وی با اشاره به شعار «کیفیت زندگی سازمانی» به عنوان محور ششمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون یادآور شد: ما معتقدیم همانگونه که افراد برای زندگی فردی خود و کیفیت آن، اهمیت قائلند و دائما تلاش می‌کنند تا از هر ابزاری مثل فناوری و تکنولوژی برای ارتقای این کیفیت استفاده کنند، سازمان‌ها نیز باید به فکر کیفیت زندگی سازمانی خود باشند.
رحمانی اضافه کرد: شرکت چارگون به عنوان یکی از ارائه‌‌کنندگان و تولید‌کنندگان محصولات و ابزارهای سازمانی تلاش کرده است تا نقش خود را در ارتقای کیفیت زندگی سازمانی و فرآیندهای جاری آنها به خوبی ایفا نماید؛ بنابراین امسال نیز مانند سال‌های گذشته با مجموعه‌ای از دستاوردها، محصولات جدید و موارد توسعه نرم‌افزارهای دیدگاه در راستای افزایش رضایتمندی از زندگی سازمانی و ارتقای کیفیت آن، میزبان مشتریان خواهیم بود.
مدیرعامل چارگون با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی متنوع در بخش دوم گردهمایی سالانه مشتریان گفت: امسال این کارگاه‌ها با موضوعاتی متفاوت و تخصصی که لزوما ارتباطی با محصولات چارگون ندارند، برگزار می‌شوند؛ مثل کارگاه جبران خدمات در حوزه منابع انسانی، کارگاه آموزشی اسکرام در حوزه اتوماسیون اداری، بودجه‌ریزی، کارگاه اموال دولتی و دیگر کارگاه‌ها که برای مخاطبان عمومی هم می‌توانند جالب باشند.
وی با بیان اینکه بخشی از برنامه‌های 5 سال گذشته گردهمایی‌های چارگون، معرفی و تقدیر از سازمان‌های الکترونیکی برگزیده بوده است، افزود: امسال نیز 10 سازمان الکترونیکی برتر که از محصولات چارگون استفاده موثرتری کرده و توانسته‌اند با آنها تحول و تغییری مثبت در فرآیندهای سازمان خود ایجاد کنند، معرفی و تقدیر می‌شوند.

اشتراک گذاری :