مدیرعامل شرکت چارگون از برگزاری همایش‌های منطقه‌ای این شرکت در طول سال خبرداد و گفت: اولین تجربه ما در شیراز با استقبال و رضایتمندی مشتریان همراه بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

4Gon-Mani.l_75
فرزاد رحمانی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با بیان اینکه محصولات و خدمات چارگون گستره ملی یافته‌اند، گفت: ما هم اکنون در سراسر کشور بیش از 1300 مشتری عموما بزرگ داریم که شامل سازمان‌هایی ا‌ست که مستقیما با چارگون قرارداد دارند. همچنین برخی از مشتریان چارگون بصورت متمرکز و از طریق سازمان مادر محصولات ما را دریافت نموده‌‌اند و تمامی ادارات یا واحدهای استانهای آنها در سراسر کشور از این محصولات بهره‌برداری می‌نمایند.
وی اضافه کرد: با وجودیکه سمینار سالانه چارگون در تهران، بزرگترین گردهمایی سازمان‌های مشتری است؛ اما فکر کردیم با توجه به فراوانی تعداد کاربران‌مان در سراسر کشور و عدم وجود نمایندگی‌های استانی چارگون، بهتراست که نه فقط سالی یکبار بلکه در دفعات مختلف با مشتریان‌مان‌ ارتباط داشته باشیم تا علاوه بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی، آخرین دستاوردهای چارگون در حوزه خدمات و محصولات را به آنها معرفی کنیم.
مدیرعامل چارگون با اشاره به برگزاری سمینارهای آموزشی در سال گذشته یادآورشد: سال گذشته 5 همایش یکروزه آموزشی را در استان‌های مختلفی مثل قزوین، قم، تبریز، اهواز و … برگزار کردیم.
رحمانی ادامه داد: امسال تصمیم گرفتیم این سیاست را توسعه دهیم تا علاوه بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی، سیاست‌ها، برنامه‌های توسعه‌ای و ازهمه مهمتر محصولات مختلف شرکت را از نزدیک نه تنها به مشتریان‌مان بلکه به سایر دستگاه‌ها، نهادها، سازمان‌ها و شرکت‌های حاضر در مناطق مختلف کشور ارائه کنیم.
وی با بیان اینکه برگزاری همایش‌های منطقه‌ای صرفا تبلیغاتی نیست خاطرنشان کرد: تلاش ما این است تا در همایش‌های منطقه‌ای مانند گردهمایی سالانه که در تهران برگزار می‌شود، آگاهی رسانی متفاوتی را برای مشتریان‌مان داشته باشیم و هم زمان رسالت آموزشی و آگاهی رسانی را ایفا کنیم.
مدیرعامل چارگون درباره برگزاری همایش‌ منطقه‌ای چارگون در دانشگاه شیراز گفت: پتانسیل زیادی در استان فارس وجود دارد و ما هم مشتریان متعددی در این استان داریم؛ اما فکر می‌کنیم کافی نیست و می‌توانیم بازارمان را در این استان توسعه دهیم؛ به همین دلیل از کاربران‌مان در سه استان کهکلویه و بویراحمد، فارس و بوشهر دعوت کردیم تا در دانشگاه شیراز میزبانشان باشیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه با وجود دعوت محدود از سازمان‌ها، همایش منطقه‌ای شیراز که 8 خرداد در سالن فرهنگی حکمت دانشگاه شیراز برگزار شد، رضایت‌مندی خوبی از طرف مشتریان به‌دنبال داشت و در آن روز میزبان 130 مهمان از استان‌های کهکلویه و بویراحمد، بوشهر و استان فارس بودیم.
رحمانی، اعتبار فرهنگی دانشگاه شیراز و شهرت آن به عنوان یکی از قطب‌های علمی کشور را دلایل انتخاب این دانشگاه به عنوان محل برگزاری نخستین همایش منطقه‌ای چارگون دانست و گفت: این دانشگاه یکی از بهترین و قدیمی‌ترین استفاده‌کنندگان از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه است و قطعا برای مدعوین هم محل مناسبی بود و به اعتبار سمینار می‌افزود .
مدیرعامل چارگون با تقدیر از مدیران و مسئولان دانشگاه شیراز تصریح کرد: این دانشگاه برای برگزاری مناسب همایش، همکاری خوبی با تیم چارگون داشت که از این طریق از آنها سپاسگزاری می‌کنم.
مدیرعامل چارگون با تاکید بر استمرار برگزاری همایش‌های منطقه‌ای چارگون گفت: بعد ازماه رمضان، دومین همایش منطقه‌ای چارگون را به احتمال زیاد در شهر مشهد و برای 3 استان منطقه خراسان برگزار خواهیم کرد.
رحمانی با بیان اینکه برگزاری گردهمایی سالانه مشتریان چارگون همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند افزود: در همایش‌های منطقه‌ای، تیمی از چارگون علاوه بر ارائه خدمات و توانمندی‌ها تلاش می‌کنند، ارتباط متقابل و دوسویه با مشتریان برقرار کنند؛ بنابراین تاکید می‌کنم که هدف ما صرفا تبلیغاتی نیست بلکه به جنبه عملیاتی و کاربردی این سمینارها نیز توجه جدی داریم.
به گفته وی، پس از برگزاری همایش شیراز، جمعی از مدیران پروژه و مدیران پشتیبانی چارگون در برخی از سازمان‌های مشتری حاضر شدند تا هم بر روند استفاده از نرم‌افزارهای دیدگاه در این سازمان‌ها نظارت کنند و هم با مشتریان و مدیران مجموعه‌ها تبادل نظرکنند و آنها را از نزدیک در جریان آخرین محصولات چارگون قرار دهند.
به اعتقاد مدیرعامل چارگون، بزرگترین مزیت برگزاری همایش‌های منطقه‌ای چارگون علاوه بر آشنایی نزدیک مدیران چارگون با سازمان‌های مشتری، ایجاد ارتباط و تعامل نزدیک فعالان حوزه‌های مختلف مثل حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، دانشگاهی و.. در استان‌‌های مختلف است و مطمئنیم و محل مناسبی برای تبادل تجربیات بومی بین دستگاه‌ها خواهد بود.

اشتراک گذاری :