پرش به محتوای اصلی

مدیرعامل چارگون:گردهمایی‌های سالانه، میعادگاه چارگون با مشتریانش است

مدیرعامل چارگون در انتقال پیام گردهمایی سالانه مشتریان موفق بودیم

مدیرعامل چارگون، گردهمایی مشتریان را میعادگاه اصلی چارگون با مشتریانش دانست و گفت : طرح شعار گفتمان سازمانی نشان‌دهنده بلوغ سازمانی شرکت و محصولات آن است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

IMG_7190
فرزاد رحمانی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تصریح کرد: اینکه ما هر سال یک روز اختصاصی را برای گردهمایی مشتریانمان انتخاب می‌کنیم وعلاقه‌ای به اشتراک گذاشتن آن در فضاهای نمایشگاهی نداریم این است که می‌خواهیم در فضایی اختصاصی و بی‌واسطه با مشتریان از جنبه‌هایی متفاوت گفت‌و‌گو کنیم.
وی به سابقه برگزاری گردهمایی سالانه مشتریان چارگون اشاره کرد و گفت: گردهمایی‌ها به محلی تبدیل شده که مشتریان چارگون بی واسطه و خارج از ارتباطات و مراودات روزمره با پیمانکاران خود از نزدیک ارتباط می‌گیرند.
رحمانی اضافه کرد: آنها ضمن آشنایی با محصولات جدید شرکت در همین فضا زمینه‌ای برای آشنایی هرچه بیشتر با سایر مشتریان پیدا می‌کنند. مشتریان در این فضا فرصت پیدا می‌کنند تجربیات خود را با هم به اشتراک بگذارند، شروع به شبکه‌سازی کنند و چارگون را بهتر بشناسند.
به گفته وی، در این گردهمایی چندین کارگاه آموزشی برگزار می‌شود تا مشتریان بتوانند به اقتضای نرم‌افزارهایی که استفاده می‌کنند سئوالات خود را بپرسند و نیازهای احتمالی خود را برطرف کنند.
مدیرعامل چارگون درباره رونمایی از محصولات جدید چارگون در پنجمین گردهمایی سالانه شرکت نیز یادآورشد: امسال نیز به سنت هرساله، حول محور شعار انتخاب شده” گفتمان سازمانی” از محصولاتی رونمایی می‌کنیم که معتقدم تحول شگرفی را در نظام اداری و سازمانی دستگاههای دولتی، خصوصی، بنگاه‌های علمی، ‌آموزشی و … پدید خواهد آورد.
رحمانی ادامه داد: می‌دانیم که رد شدن از گردنه گفتمان سازمانی، انرژی زیادی از ما می‌گیرد؛ اما هدف این است که این شعار را به عنوان یک فرهنگ در جامعه جا بیندازیم و مطمئنیم که به کل حوزه کسب و کار ایرانی کمک خواهد کرد.
وی تاکید کرد: مطمئنیم که مشتریان نیز این تلاش خلاقانه را می‌بینند و از میزان خلاقیت، چابکی ،روانی کار و پیشرو بودن، تحت تاثیر قرار می‌گیرند و به انتخاب خود مطمئن می‌شوند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.