مدیر راهکارهای مدیریت فرآیندها و مالی چارگون تاکید کرد: کارکرد بهینه و مناسب سیستم‌های مالی دیدگاه در بیشتر سازمان‌های مشتری نمره قبولی را دریافت کرده و منجر به  ادامه همکاری‌ها شده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مهدی عامری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: تقریبا تمامی سازمان‌های مشتری چارگون توانستند در موعد مقرر سال گذشته که آخر اسفندماه بود، تاییدیه سناماهای سال 95 خود را دریافت کنند که این امر نشان از کارکرد صحیح و درست سیستم ‌های مالی دیدگاه در این سازمان‌ها برای تامین گزارش‌های قانونی و ورود اطلاعات صحیح و دیتای درست است.
وی ادامه داد: در واقع می‌توان کارکرد خوب سیستم‌های سازمان‌های کاربر دیدگاه را نتیجه موفقیت آنها در ابلاغ سناماها دانست و به این ترتیب و بعد از دریافت تاییدیه وزارت دارایی، آنها می‌توانند بودجه‌های موردنظر خود را بگیرند و کمتر دچار حاشیه شوند.
مدیر راهکارهای مدیریت فرآیندها و مالی چارگون با بیان اینکه پروژهای بزرگی در حوزه استقرار سیستم‌های مالی در شرکت آغاز شده‌اند، گفت: دانشگاه پیام نور پروژه بزرگی بود که از اواخر سال شروع شد و تا الان پیشرفت خیلی خوبی داشته است. تقریبا در تمام مراکز استانی این دانشگاه، اسناد و اطلاعات وارد سیستم شده‌اند؛ ضمن اینکه میزان بارگذاری این اسناد و اطلاعات در سازمان مرکزی پیام نور، بیش از 80 درصد است و به این ترتیب آنها می‌توانند تا اواسط مرداد گزارش‌های قانونی خود را به نهادهای بالادستی از جمله وزارت دارایی ارائه کنند.
عامری، پروژه پیام نور را برای چارگون رکوردی قابل توجه در سرعت و کیفیت استقرار سیستم مالی دیدگاه معرفی کرد و گفت: خوشبختانه مدیران و کارشناسان و مدیریت مالی دانشگاه نیز نهایت همکاری را با کارشناسان چارگون داشتند و همین امر موجب افزایش سرعت ما در استقرار پروژه شد.
وی خاطرنشان کرد: استقرار سیستم قراردادها و خزانه‌داری دیدگاه در بانک آینده هم با توجه به ویژگی‌های خاص بانکی یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ چارگون است که با اتمام عملیات استقرار می‌تواند به الگوی خوب و اثرگذار کارکرد مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در صنعت بانکی تبدیل شود.
مدیر راهکارهای مدیریت فرآیندها و مالی چارگون یادآورشد: برای نرم‌افزارهای قراردادها و بقیه سیستم‌های مالی دیدگاه نیز با توجه به تعیین استراتژی‌های فروش تلاش کرده‌ایم تا سبد منابع انسانی‌ مورد نیاز خود در شرکت را تکمیل کنیم تا با اختلال کمتری مواجه شویم و بتوانیم پروژه‌های خود را عملیاتی کنیم.
عامری پروژه‌های دانشگاه‌های قم و محقق اردبیلی و شرکت آبفای خراسان شمالی را از پروژه‌های بزرگ در دست انجام چارگون از ابتدای امسال دانست و گفت: با وجودی‌که مخاطب اصلی ما سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی‌ها هستند اما خوشبختانه چارگون توانسته‌است در تمامی حوزه‌ها به ویژه از بخش خصوصی مشتریان بسیاری را جذب کند و به آنها راهکارهای سازمانی ارائه کند.
وی خاطرنشان کرد: اصولا کاربران نرم‌افزارهای مالی یا همان مدیران مالی، قشری هستند که رضایتشان را سخت می‌توان جلب کرد؛ اما خوشبختانه کارکرد بهینه و مناسب سیستم‌های مالی دیدگاه در بیشتر سازمان‌های مشتری توانسته‌ است این رضایت‌ها را جلب و نمره قبولی را دریافت کند.
مدیر راهکارهای مدیریت فرآیندها و مالی چارگون تاکید کرد: تا الان باید سازمان‌ها و دستگاهها سنامای ماه‌های فروردین و اردیبهشت را به وزارت دارایی داده باشند که اکثریت کاربران مالی دیدگاه این گزارشات را ارائه کرده‌اند؛ این امر نشان از کارکرد بهینه و کارآمد سیستم ما در این سازمان‌هاست؛ ضمن‌اینکه کاهش تغییرات ابلاغی از سوی سازمان‌های نظارتی مثل وزارت دارایی نیز در افزایش کارایی سیستم‌ها و جلب رضایت مشتریان موثر بوده است.

اشتراک گذاری :