پرش به محتوای اصلی

مهدی عامری، مدیر راهکارهای مدیریت فرآیندها و مالی چارگون از کارکرد سیستم‌های مالی در سازمان‌های مشتری ‌می‌گوید: نمره قبولی سیستم‌های مالی دیدگاه

مدیر راهکارهای مدیریت فرآیندها و مالی چارگون تاکید کرد: کارکرد بهینه و مناسب سیستم‌های مالی دیدگاه در بیشتر سازمان‌های مشتری نمره قبولی را دریافت کرده و منجر به  ادامه همکاری‌ها شده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مهدی عامری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: تقریبا تمامی سازمان‌های مشتری چارگون توانستند در موعد مقرر سال گذشته که آخر اسفندماه بود، تاییدیه سناماهای سال 95 خود را دریافت کنند که این امر نشان از کارکرد صحیح و درست سیستم ‌های مالی دیدگاه در این سازمان‌ها برای تامین گزارش‌های قانونی و ورود اطلاعات صحیح و دیتای درست است.
وی ادامه داد: در واقع می‌توان کارکرد خوب سیستم‌های سازمان‌های کاربر دیدگاه را نتیجه موفقیت آنها در ابلاغ سناماها دانست و به این ترتیب و بعد از دریافت تاییدیه وزارت دارایی، آنها می‌توانند بودجه‌های موردنظر خود را بگیرند و کمتر دچار حاشیه شوند.
مدیر راهکارهای مدیریت فرآیندها و مالی چارگون با بیان اینکه پروژهای بزرگی در حوزه استقرار سیستم‌های مالی در شرکت آغاز شده‌اند، گفت: دانشگاه پیام نور پروژه بزرگی بود که از اواخر سال شروع شد و تا الان پیشرفت خیلی خوبی داشته است. تقریبا در تمام مراکز استانی این دانشگاه، اسناد و اطلاعات وارد سیستم شده‌اند؛ ضمن اینکه میزان بارگذاری این اسناد و اطلاعات در سازمان مرکزی پیام نور، بیش از 80 درصد است و به این ترتیب آنها می‌توانند تا اواسط مرداد گزارش‌های قانونی خود را به نهادهای بالادستی از جمله وزارت دارایی ارائه کنند.
عامری، پروژه پیام نور را برای چارگون رکوردی قابل توجه در سرعت و کیفیت استقرار سیستم مالی دیدگاه معرفی کرد و گفت: خوشبختانه مدیران و کارشناسان و مدیریت مالی دانشگاه نیز نهایت همکاری را با کارشناسان چارگون داشتند و همین امر موجب افزایش سرعت ما در استقرار پروژه شد.
وی خاطرنشان کرد: استقرار سیستم قراردادها و خزانه‌داری دیدگاه در بانک آینده هم با توجه به ویژگی‌های خاص بانکی یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ چارگون است که با اتمام عملیات استقرار می‌تواند به الگوی خوب و اثرگذار کارکرد مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در صنعت بانکی تبدیل شود.
مدیر راهکارهای مدیریت فرآیندها و مالی چارگون یادآورشد: برای نرم‌افزارهای قراردادها و بقیه سیستم‌های مالی دیدگاه نیز با توجه به تعیین استراتژی‌های فروش تلاش کرده‌ایم تا سبد منابع انسانی‌ مورد نیاز خود در شرکت را تکمیل کنیم تا با اختلال کمتری مواجه شویم و بتوانیم پروژه‌های خود را عملیاتی کنیم.
عامری پروژه‌های دانشگاه‌های قم و محقق اردبیلی و شرکت آبفای خراسان شمالی را از پروژه‌های بزرگ در دست انجام چارگون از ابتدای امسال دانست و گفت: با وجودی‌که مخاطب اصلی ما سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی‌ها هستند اما خوشبختانه چارگون توانسته‌است در تمامی حوزه‌ها به ویژه از بخش خصوصی مشتریان بسیاری را جذب کند و به آنها راهکارهای سازمانی ارائه کند.
وی خاطرنشان کرد: اصولا کاربران نرم‌افزارهای مالی یا همان مدیران مالی، قشری هستند که رضایتشان را سخت می‌توان جلب کرد؛ اما خوشبختانه کارکرد بهینه و مناسب سیستم‌های مالی دیدگاه در بیشتر سازمان‌های مشتری توانسته‌ است این رضایت‌ها را جلب و نمره قبولی را دریافت کند.
مدیر راهکارهای مدیریت فرآیندها و مالی چارگون تاکید کرد: تا الان باید سازمان‌ها و دستگاهها سنامای ماه‌های فروردین و اردیبهشت را به وزارت دارایی داده باشند که اکثریت کاربران مالی دیدگاه این گزارشات را ارائه کرده‌اند؛ این امر نشان از کارکرد بهینه و کارآمد سیستم ما در این سازمان‌هاست؛ ضمن‌اینکه کاهش تغییرات ابلاغی از سوی سازمان‌های نظارتی مثل وزارت دارایی نیز در افزایش کارایی سیستم‌ها و جلب رضایت مشتریان موثر بوده است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.