پرش به محتوای اصلی

مسابقات بوچیا ویژه گرامی‌داشت هفته معلولان برگزار شد؛ قهرمانان پارالمپیک، سفیران 11 ایران شدند

بوچیا

مسابقات بوچیا، جام سفیران 11 ایران روز جمعه 19 آذرماه با رقابت جمعی از توان‌یابان، قهرمانان پارالمپیک و افراد غیرمعلول با یکدیگر از سوی موسسه خیریه همگام برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
اعضای تیم عقاب کرمان به کاپیتانی زهرا نعمتی

اعضای تیم عقاب کرمان به کاپیتانی زهرا نعمتی

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه همگام، در این مسابقات به مناسبت گرامی‌داشت هفته معلولان برنامه‌ریزی شده بود تا ضمن ایجاد فضای تعامل و رقابت دوستانه توانیابان و افراد غیرمعلول برای تغییر نگاه به این قشر، گامی نو برداشته شود.
در مسابقات بوچیا، جام سفیران 11 ایران حضور دو قهرمان جهانی پارالمیپکی خانم‌ها زهرا نعمتی و زهراحسینی، شور و شعف خاصی ایجاد کرده بود. این دو قهرمان به همراه محمدرضا رسولی، کوچکترین بازیکن مسابقات دیروز، اعضای تیم عقاب کرمان را تشکیل دادند.
تیم‌های دیگر مسابقات بوچیا را تیم‌های پلو کباب گیلان، ایمان، پیروزی، استقلال، خفن‌ها، نارجی، گنگزآواکوسیستم و بوچیای ایران، یونیک، پرسپولیس و پایرتس تشکیل دادند.
در مرحله نخست این مسابقات تیم‌های پلوکباب گیلان، گنگزآواکوسیستم، استقلال و تیم یونیک توانستند با شکست رقیبان خود به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کنند.
بنابراین گزارش در میان برنامه مسابقات مرحله دوم، توانیابان هنرمند موسسه رعد تئاتری زیبا را برای حاضران اجرا کردند و سرکار خانم پناهی- مدیرعامل این موسسه به زهرانعمتی و زهراحسینی- قهرمانان پارالمپیک کشورمان مدال سفیران ۱۱ایران را اهدا کرد.
مرحله دوم مسابقات با بازی تیم‌های پیروزی، خفن‌ها، گنگزآواکوسیستم، بوچیای ایران، عقاب کرمان و ایمان ادامه یافت و پس از رقابتی تنگاتنگ، 4 تیم به مرحله نهایی راه یافتند.
در پایان، تیم ایمان با نتیجه ۶بر ۴ تیم بوچیای ایران را شکست داد و قهرمان جام سفیران ۱۱ایران شد و تیم یونیک نیز در بازی رده‌بندی با غلبه بر تیم استقلال به مقام سوم دست پیدا کرد.
در آیین اهدای جوایز، فرزاد رحمانی- مدیرعامل چارگون ابتدا از اعضای همه تیم‌های شرکت‌کننده و اعضای تیم داوری با اهدای مدال افتخار11ایران تقدیر کرد. پس از آن، مدال‌ها و تندیس‌های تیم‌های اول تا سوم توسط سرکار خانم دامور دوریشی- مدیرعامل موسسه خیریه همگام و آقایان فرزاد رحمانی مدیرعامل چارگون و سخن سنج-روابط عمومی موسسه نیکوکاری آموزشی رعد به برندگان اهدا شد.
گفتنی است مجموعه‌های مختلفی از جمله سرویس اسنپ، شرکت فراورده‌های لبنی کاله – گروه سولیکو، پخش آنلاین لحظه نگار، بانک سرمایه، فدراسیون جانبازان و معلولین، انجمن بوچیا،‌ هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان تهران،‌ موسسه نیکوکاری رعد، دیجیاتو، شرکت چارگون و موسسه خیریه همگام را برای برگزاری این رویداد همراهی کردند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.