مسابقات بوچیا، جام سفیران 11 ایران روز جمعه 19 آذرماه با رقابت جمعی از توان‌یابان، قهرمانان پارالمپیک و افراد غیرمعلول با یکدیگر از سوی موسسه خیریه همگام برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
اعضای تیم عقاب کرمان به کاپیتانی زهرا نعمتی

اعضای تیم عقاب کرمان به کاپیتانی زهرا نعمتی

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه همگام، در این مسابقات به مناسبت گرامی‌داشت هفته معلولان برنامه‌ریزی شده بود تا ضمن ایجاد فضای تعامل و رقابت دوستانه توانیابان و افراد غیرمعلول برای تغییر نگاه به این قشر، گامی نو برداشته شود.
در مسابقات بوچیا، جام سفیران 11 ایران حضور دو قهرمان جهانی پارالمیپکی خانم‌ها زهرا نعمتی و زهراحسینی، شور و شعف خاصی ایجاد کرده بود. این دو قهرمان به همراه محمدرضا رسولی، کوچکترین بازیکن مسابقات دیروز، اعضای تیم عقاب کرمان را تشکیل دادند.
تیم‌های دیگر مسابقات بوچیا را تیم‌های پلو کباب گیلان، ایمان، پیروزی، استقلال، خفن‌ها، نارجی، گنگزآواکوسیستم و بوچیای ایران، یونیک، پرسپولیس و پایرتس تشکیل دادند.
در مرحله نخست این مسابقات تیم‌های پلوکباب گیلان، گنگزآواکوسیستم، استقلال و تیم یونیک توانستند با شکست رقیبان خود به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کنند.
بنابراین گزارش در میان برنامه مسابقات مرحله دوم، توانیابان هنرمند موسسه رعد تئاتری زیبا را برای حاضران اجرا کردند و سرکار خانم پناهی- مدیرعامل این موسسه به زهرانعمتی و زهراحسینی- قهرمانان پارالمپیک کشورمان مدال سفیران ۱۱ایران را اهدا کرد.
مرحله دوم مسابقات با بازی تیم‌های پیروزی، خفن‌ها، گنگزآواکوسیستم، بوچیای ایران، عقاب کرمان و ایمان ادامه یافت و پس از رقابتی تنگاتنگ، 4 تیم به مرحله نهایی راه یافتند.
در پایان، تیم ایمان با نتیجه ۶بر ۴ تیم بوچیای ایران را شکست داد و قهرمان جام سفیران ۱۱ایران شد و تیم یونیک نیز در بازی رده‌بندی با غلبه بر تیم استقلال به مقام سوم دست پیدا کرد.
در آیین اهدای جوایز، فرزاد رحمانی- مدیرعامل چارگون ابتدا از اعضای همه تیم‌های شرکت‌کننده و اعضای تیم داوری با اهدای مدال افتخار11ایران تقدیر کرد. پس از آن، مدال‌ها و تندیس‌های تیم‌های اول تا سوم توسط سرکار خانم دامور دوریشی- مدیرعامل موسسه خیریه همگام و آقایان فرزاد رحمانی مدیرعامل چارگون و سخن سنج-روابط عمومی موسسه نیکوکاری آموزشی رعد به برندگان اهدا شد.
گفتنی است مجموعه‌های مختلفی از جمله سرویس اسنپ، شرکت فراورده‌های لبنی کاله – گروه سولیکو، پخش آنلاین لحظه نگار، بانک سرمایه، فدراسیون جانبازان و معلولین، انجمن بوچیا،‌ هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان تهران،‌ موسسه نیکوکاری رعد، دیجیاتو، شرکت چارگون و موسسه خیریه همگام را برای برگزاری این رویداد همراهی کردند.

اشتراک گذاری :