پرش به محتوای اصلی

افزوده شدن نرم‌افزار مستندسازی فرآیندها (Modeler) به محصولات دیدگاه

کارشناس مسئول استقرار مدیریت فرآیندهای چارگون از افزوده شدن نرم‌افزار مستندسازی فرآیندها (Modeler) در سبد محصولات نرم افزاری مدیریت فرآیندهای دیدگاه خبر داد.

محسن سیف محمدی در گفت‌گو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر افزود: پس از افزوده شدن این نرم‌افزار به جمع نرم‌افزارهای قابل ارائه در حوزه مدیریت فرآیندها، مشتریان دیدگاه می‌توانند برای مستند کردن، بر اساس زبان BPMN2 فرآیندهای خود را تدوین کنند و برای استفاده دیگر پرسنل به اشتراک بگذارند.
وی ادامه داد: راهکار مدیریت فرآیندهای دیدگاه، بر اساس نیازهای خاص مشتریان که پیش از این در مجموعه نرم افزارهای دیدگاه لحاظ نشده‌ بود، نرم افزار “مدیریت فرایندها” را مبتنی بر تجربه چندین ساله خود در زمینه تولید نرم‌افزار فرم‌ساز، تولید و ارائه کرده است.
کارشناس مسئول استقرار مدیریت فرآیندهای چارگون خاطرنشان کرد: این نرافزار قابلیت دارد تا بر اساس قوانین تجاری مشتریان طراحی شود و نیازهای خاص منظوره از جنس فرآیندها را پشتیبانی کند. با این نرم‌افزار مشتریان می‌توانند نرم‌ افزارهای خاص منظوره خود را تولید کنند و در یک محیط کاملا یکپارچه در کنار سایر نرم‌افزارهای دیدگاه بهره‌برداری کنند.
سیف محمدی با بیان اینکه معمولا مشتریان از اجرایی کردن فرآیندهای خود علاوه بر مکانیزه کردن روال‌ها به دنبال شناسایی گلوگاه‌های فرآیندی هستند، تصریح کرد: بکارگیری این نرم‌افزارها موجب می‌شوند تا سازمان‌های مشتری، بازمهندسی روال‌های خود را بهبود بدهند که در این بین، نرم‌افزار مدیریت فرآیندها با قابلیت یکپارچگی با سایر نرم‌افزارهای دیدگاه به سازمان‌های مشتری کمک می‌کند تا بتوانند فرآیندهای خود را کلان‌تر از سطح نرم‌افزار، ترسیم و فرآیندهای آن را تدوین کنند تا توسعه سازمان‌های خود را تسهیل کنند.
وی با اشاره به استقبال سازمان‌های دولتی و خصوصی از نرم‌افزار BPMS گفت: این استقبال، نشان دهنده آن است که فرآیندها جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده و اکثر مدیران ترجیح می‌دهند به جای داشتن سازمانی شخص محور، سازمانی فرآیند محور داشته باشند.
کارشناس مسئول استقرار مدیریت فرآیندهای چارگون اضافه کرد: امکاناتی مانند پشتیبانی از وب سرویس، ارتباط‌ های پایگاه داده‌ای، کدنویسی در محیط نرم‌افزار و مهم‌تر از همه فرآیندمحور بودن نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای دیدگاه از نگاه مشتریان بهترین ویژگی ‌های این نرم‌افزار است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.