پرش به محتوای اصلی

استقبال از نرم‌افزار BPMS دیدگاه در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2019

راهکار مدیریت فرآیندها و نرم‌افزار BPMS

عرضه نرم‌افزار BPMS دیدگاه و پوشش فرآیندهای Artwork و filing برای شرکت‌های دارویی و صنایع وابسته، مورد استقبال شرکت‌کنندگان پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2019 قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در این نمایشگاه سه روزه کارشناسان راهکار مدیریت فرآیندها و واحد فروش چارگون سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه را با تاکید بر نرم‌افزار BPMS و قابلیت‌ها و توانمندی‌های آن برای پوشش فرآیندهای Artwork و filing درشرکت‌های دارویی به بازدیدکنندگان عرضه کردند.
فرآیند فیلینگ برای تعریف یک داروی جدید صورت می‌گیرد و پیچیدگی‌ها و تنوع و تکثر عملیات اجرایی آن، نیروی انسانی یک سازمان را دخیل خواهد کرد.
نرم‌افزار BPMS دیدگاه با مکانیزه کردن فرآیند Filing، تمرکز بر داده‌های وارد شده را افزایش می‌دهد، امکان مدیریت ذینفان فرآیند در جریان تکمیل فرم فیلینگ را برای شرکت‌های دارویی فراهم می‌کند.
ازمزایای بهره‌گیری نرم‌افزار BPMS دیدگاه در پشتیبانی از فرآیندfiling می‌توان به انتصاب فرآیند به گروه‌های مختلف، ایجاد بستر تکمیل فرم به صورت مرحله‌ای‌، قابلیت تعریف محدودیت زمان توقف در هر نقطه از فرآیند و یگیری آن از طریق گراف‌کردن اشاره کرد.
شرکت چارگون همچنین با استفاده از نرم‌افزار BPMS برای اجرای سیستمی فرآیند Artwork، راهکاری جامع و مناسب برای عرضه به شرکت‌های تولید کننده دارو طراحی کرده است.
یک فرآیند Artwork شامل چندین روال اجرای فرآیند به ازای کالاهای تولیدی یک مجموعه است. در بسیاری از سازمانها نه تنها فرآیند تهیه قرص با شربت متفاوت است؛ بلکه فرم‌های جمع‌آوری اطلاعات آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوتند. به دلیل همین پیچیدگی‌ها و اهمیت بالای داده‌ها، معمولا در اجرای Artwork کارها به صورت غیرسیستمی به جریان می‌افتند.
افزایش زمینه پیگیری و کنترل تیم تضمین کیفیت، امکان نگهداری کلیه تغییرات، شناسایی نقاط بحرانی فرآیند و بهینه‌سازی آن و دریافت گزارش آماری را می‌توان از مزایای بهره‌گیری نرم‌افزار BPMS دیدگاه در پشتیبانی از فرآیند Artwork دانست.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.