عرضه نرم‌افزار BPMS دیدگاه و پوشش فرآیندهای Artwork و filing برای شرکت‌های دارویی و صنایع وابسته، مورد استقبال شرکت‌کنندگان پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2019 قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در این نمایشگاه سه روزه کارشناسان راهکار مدیریت فرآیندها و واحد فروش چارگون سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه را با تاکید بر نرم‌افزار BPMS و قابلیت‌ها و توانمندی‌های آن برای پوشش فرآیندهای Artwork و filing درشرکت‌های دارویی به بازدیدکنندگان عرضه کردند.
فرآیند فیلینگ برای تعریف یک داروی جدید صورت می‌گیرد و پیچیدگی‌ها و تنوع و تکثر عملیات اجرایی آن، نیروی انسانی یک سازمان را دخیل خواهد کرد.
نرم‌افزار BPMS دیدگاه با مکانیزه کردن فرآیند Filing، تمرکز بر داده‌های وارد شده را افزایش می‌دهد، امکان مدیریت ذینفان فرآیند در جریان تکمیل فرم فیلینگ را برای شرکت‌های دارویی فراهم می‌کند.
ازمزایای بهره‌گیری نرم‌افزار BPMS دیدگاه در پشتیبانی از فرآیندfiling می‌توان به انتصاب فرآیند به گروه‌های مختلف، ایجاد بستر تکمیل فرم به صورت مرحله‌ای‌، قابلیت تعریف محدودیت زمان توقف در هر نقطه از فرآیند و یگیری آن از طریق گراف‌کردن اشاره کرد.
شرکت چارگون همچنین با استفاده از نرم‌افزار BPMS برای اجرای سیستمی فرآیند Artwork، راهکاری جامع و مناسب برای عرضه به شرکت‌های تولید کننده دارو طراحی کرده است.
یک فرآیند Artwork شامل چندین روال اجرای فرآیند به ازای کالاهای تولیدی یک مجموعه است. در بسیاری از سازمانها نه تنها فرآیند تهیه قرص با شربت متفاوت است؛ بلکه فرم‌های جمع‌آوری اطلاعات آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوتند. به دلیل همین پیچیدگی‌ها و اهمیت بالای داده‌ها، معمولا در اجرای Artwork کارها به صورت غیرسیستمی به جریان می‌افتند.
افزایش زمینه پیگیری و کنترل تیم تضمین کیفیت، امکان نگهداری کلیه تغییرات، شناسایی نقاط بحرانی فرآیند و بهینه‌سازی آن و دریافت گزارش آماری را می‌توان از مزایای بهره‌گیری نرم‌افزار BPMS دیدگاه در پشتیبانی از فرآیند Artwork دانست.

اشتراک گذاری :