شرکت فناوران اطلاعات خبره با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه مدیریت منابع انسانی درفهرست مشتریان چارگون قرارگرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

iraneit

حمید رضا ترکمان، کارشناس فروش محصول با اشاره به خرید نرم‌افزارهای منابع انسانی چارگون، نرم‌افزار پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد از سوی شرکت فناوران اطلاعات خبره به روابط عمومی چارگون گفت: این ‌شرکت، نرم‌افزار پرسنلی را با هدف متمرکز کردن اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی و سیستم حضور و غیاب را برای دریافت و کنترل اطلاعات کارکرد پرسنل سازمان و تهیه گزارشات متنوع در مورد ساعات حضور و غیاب کارکنان خود تهیه کرده است که با نرم‌افزار حقوق و دستمزد ارتباط مستقیم دارد و به طور خودکار اطلاعات کارکرد کارکنان را به منظور محاسبه حقوق پرسنل به آن سیستم ارسال می‌کند.
وی یادآور شد: شرکت فناوران اطلاعات خبره، سیستم حقوق و دستمزد چارگون را نیز با هدف محاسبه حقوق و مزایای کارکنان خود و پایان دادن به دغدغه‌های آنها تهیه کرده است.
مدیریت پروژه شرکت فناوران خبره از سوی چارگون را سرکار خانم مهسا اشرفی برعهده دارد.
گفتنی است شرکت فناوران اطلاعات خبره درحال حاضر با ارائه خدمات به بیش از بیست سازمان بیمه، برای انجام کلیه امور بیمه‌گری خود (صدور، خسارت، مالی، اتکایی، اسناد حسابداری، …) یکی از بزرگترین و تخصصی‌ترین شرکت IT در زمینه مکانیزاسیون صنعت بیمه بوده و هم اکنون با بیش از پانزده هزار نماینده بیمه و قریب به 50 هزار کاربر در سراسر کشور بطور همزمان و متمرکز در آن مشغول به فعالیت هستند. برای اطلاعات بیشتر می‌‌توانید به وب سایت شرکت فناوران اطلاعات خبره با آدرس https://www.iraneit.com مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :