نسل پنجم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در شرکت بیمه کارآفرین و 2000 نمایندگی این شرکت به عنوان کاربران جدید، نصب و راه‌اندازی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
تغییر نسل مکاتبات دیدگاه در بیمه کارآفرین
تغییر نسل مکاتبات دیدگاه در بیمه کارآفرین

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت بیمه کارآفرین با 1000 کاربر ستادی، شعب تهران و شهرستان‌ها از سال 93 کاربر نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه بوده‌اند.
اخیرا تیم استقرار اتوماسیون اداری چارگون با مسئولیت سرکار خانم سمیرا صابری، نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را همزمان در ستاد مرکزی و 66 شعبه فعال این شرکت عملیاتی کرده‌است. در این ادامه این پروژه، همچنین تمامی 2000 نمایندگی بیمه کارآفرین به جمع کاربران دیدگاه 5 خواهند پیوست.
سرکارخانم رضائی رابط شرکت بیمه کارآفرین و چارگون در گفت‌وگویی تاکید کرد: افزایش امکانات نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در نسل جدید آن با استقبال همه کاربران به ویژه مدیران ارشد شرکت، همراه بوده است.
به گفته وی، با توجه به اینکه کاربران نزدیک به چهار سال از  اتوماسیون اداری دیدگاه 4 استفاده کرده بودند، تغییر نسل این نرم‌افزار و افزایش قابلیت‌ها و کارآیی‌های آن در مجموعه شرکت بیمه کارآفرین، ارزش افزوده بیشتری به همراه خواهد داشت.
بنابراین گزارش، حذف کامل کاغذ از ساختار اداری(Paperless)، استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری و بازکردن چندین پنجره به صورت همزمان، عدم نیاز به آپدیت office، فضای تعامل و گفت‌و‌گوی کاربران و … از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در سازمان‌های مشتری است.
داشبوردهای مدیریتی دیدگاه ۵ نیز که با هدف ایجاد زمینه مدیریت و تجزیه و تحلیل عملکرد سازمان‌ها به مدیران طراحی شده‌اند از دیگر ارزش‌افزوده‌های نسل پنجم مکاتبات دیدگاه است. با این ابزار، مدیران می‌‌توانند ضمن کنترل و مدیریت فرآیندها، نقاطی در سازمان که نیاز به بهبود روال‌ و فرآیند دارند را مشخص و زمینه‌ای را فراهم کنند که نواقص سازمان در روال نامه‌نگاری و گردش مکاتبات اداری، برطرف شوند.
گفتنی است؛ مسئول حساب این پروژه سرکار خانم صفیه رحمانی است.

اشتراک گذاری :