کارشناس فناوری اطلاعات شرکت پتروپالایش کنگان از خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه خبرداد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

سرکار خانم مهندس رییسی- کارشناس فناوری اطلاعات شرکت پتروپالایش کنگان به روابط عمومی چارگون گفت: نرم‌افزارهای مکاتبات5، دیدگاه همراه و سرویس‌های ارسال و دریافت ایمیل، ECE و link را برای استقرار در ساختاری اداری و بهره‌برداری 100 کاربر انتخاب کرده‌ایم.
وی ادامه داد: به دلیل تجربه بالا و کارنامه کاری و همچنین بهره‌برداری از نرم‌افزارهای دیدگاه در شرکت اپیک به عنوان شرکت مادر مجموعه پتروپالایش کنگان در نخستین همکاری با چارگون، ما نیز مجموعه نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را برای پوشش نیازهای مکاتباتی به ویژه در حوزه جابجایی، پیگیری و آرشیو نامه‌ها انتخاب کردیم.
کارشناس فناوری اطلاعات شرکت پتروپالایش کنگان یادآورشد: در ساختار اداری شرکت، ‌سابقه بهره‌برداری ازاتوماسیون اداری وجود نداشت و همه امور به صورت سنتی و کاغذی انجام می‌شد که خوشبختانه کلیه فرآیندها پس از استقرار نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه به صورت مکانیزه و کاملا الکترونیکی انجام می‌شوند.
به گفته وی، نرم‌افزار دیدگاه همراه نیز برای انجام سریع امور اداری توسط مدیران و دسترسی آنها به کارتابل‌هایشان از سوی شرکت پتروپالایش کنگان تهیه شده است.
گفتنی است؛ از آنجا که پیگیری فرآیندهای مرتبط با مکاتبات اداری بخش عمده‌ای از فعالیت‌های روزانه در سازمان‌ها و شرکت‌ها را شامل می‌شود، تجربه استقرار نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در بسیاری سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی با ایجاد تحول چشمگیر در تسریع عملکرد سازمانی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها همراه بوده است. نرم‌افزار مکاتبات اداری از حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از اولین نرم‌افزارهای توسعه یافته در چارگون است که پس از سال‌ها تجربه استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری، اکنون از کامل‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای دیدگاه به‌شمار می‌آید.
لازم به ذکر است که از سوی چارگون مدیریت این پروژه را سرکار خانم شراره رضائیه برعهده دارد.

اشتراک گذاری :