پرش به محتوای اصلی

رییس دبیرخانه سازمان غذاو دارو: کاربرپسند بودن رمز موفقیت نرم‌افزارهای دیدگاه است

رییس دبیرخانه سازمان غذاو دارو

رییس دبیرخانه سازمان غذاو دارو، بی‌شک رمز موفقیت چارگون در بازار رقابتی را باید کاربرپسند بودن مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه دانست.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

IMG_20150901_113050روزبهانی – رییس دبیرخانه سازمان غذاو دارو در گفت‌گو با روابط عمومی چارگون با اشاره به استقرار سیستم‌های جامع اتوماسیون داری و منابع انسانی و مالی چارگون در این سازمان گفت: از سال 82 در وزارت بهداشت و درمان از نرم‌افزارهای چارگون در بخش‌های مختلف استفاده می‌کردیم بطوریکه 60 درصد دانشگاه‌های ما در آن دوره از اتوماسیون چارگون استفاده می‌کردند. در سال 88 این نرم‌افزارها در سطح وزارتخانه و زیرمجموعه‌های آن یکسره‌سازی شد.
وی با اشاره به مستقل شدن سازمان غذا و دارو از وزارت بهداشت و درمان گفت: در بدو ورود به سازمان 17 دبیرخانه در سازمان فعال بودند که توانستیم با سیستم‌های چارگون آنها را تجمیع کردیم.
رییس دبیرخانه سازمان غذا و دارو کاربرپسند بودن مجموعه نرم‌فزارهای دیدگاه را یکی از موفقیت‌های چارگون در این سازمان اعلام کرد و گفت: طراحی سیستم به قدری آسان و قابل یادگیری است که نیروهای قدیمی‌تر به راحتی به کارکنان تازه وارد آموزش‌های لازم را می‌دهند.
روزبهانی تاکید کرد: هم اکنون در سازمان غذا و دارو 900 کاربر و 140 کاربر از شرکت‌های تولیدی و وارد کننده لوازم آرایشی، بهداشتی و دارویی از سیستم چارگون استفاده می‌کنند.
وی با تاکید بر اهمیت پشتیبانی سیستم‌های نرم‌افزاری گفت: معتقدم دوستان ما در واحد پشتیبانی باید همواره خود را جای مشتری قرار دهند و تلاش کنند تا به خواسته‌های مشتری در کوتاه‌ترین زمان پاسخ دهند؛ چراکه ما در حال حاضر از نرم‌افزار چارگون به عنوان نرم‌افزار اختصاصی در بخش ورود و ترخیص کالاها و یا دربخش سامانه ثبت سفارش استفاده می‌کنیم؛ بنابراین انتظار داریم وقتی چنین اطلاعات حجیمی را به سیستم می‌دهیم، پشتیبانی خوبی هم از این سیستم‌ها صورت بگیرد.
وی پیشنهاد داد: حوزه پشتیبانی چارگون باید با مشتریان بزرگ خود که دارای ساختار گسترده هستند دائما جلسات مشترک داشته باشند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.