شرکت غرب استیل با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه درفهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

محمد زارعی،کارشناس فروش محصول با اشاره به خرید نرم‌افزارهای اموال و دارائی‌های ثابت و انبار، حسابداری انبار و خرید و تدارکات در حوزه لجستیک دیدگاه از سوی شرکت غرب استیل به روابط عمومی چارگون گفت: نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار به عنوان حلقه مرکزی حوزه لجستیک دیدگاه، وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای در حکم مصرف را بر عهده دارد.
وی ادامه داد: این نرم‌افزار علاوه بر امکانات قابل انتظار به منظور مکانیزه کردن فرآیندهای کاری مرتبط با انبارداری و کنترل موجودی انبارها، قابلیت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با تجهیزات مختلف، شناسایی و گردآوری اطلاعات نظیر بارکدخوان، امکان مدیریت تردد کالا و حجم گسترده تراکنش در کنار دقت بالا را نیز میسر می‌کند.
کارشناس فروش محصول چارگون خاطرنشان کرد: نرم‌افزار خرید و تدارکات دیدگاه نیز به عنوان یکی از نرم‌افزارهای حوزه لجستیک به منظور مکانیزه کردن فرآیندهای واحد تدارکات در سازمان‌های دولتی و خصوصی طراحی شده است
به گفته وی، در طراحی و توسعه این محصول نرم‌افزاری سعی شده است تا علاوه بر توجه به مسائل فنی، به مسائل و موارد مطرح در محیط عملیاتی نیز توجه شده است و از آنجا که سطح موجودی انبار در نقطه بهینه و مطلوب در نظر گرفته می‌شود، کمک شایانی به کاهش هزینه‌های خرید و در نهایت سودآوری سازمان شود.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای خشایارپاکفر واگذار شده است.
گروه صنعتی غرب استیل در زمینه تامین و تولید قطعات پرسی و مجموعه های پیش مونتاژی بدنه انواع خودروها، تامین کیت‌های دوگانه سوز (CNG) میکسری و انژکتوری، تولید قطعات دایکست و آیرون کاست و.. فعالیت دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتردرباره گروه صنعتی غرب استیل می‌توانید به آدرس اینترنتی www.gharbsteel.com مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :