راه‌اندازی نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه در شرکت غرب استیل

شرکت غرب استیل با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه درفهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

محمد زارعی،کارشناس فروش محصول با اشاره به خرید نرم‌افزارهای اموال و دارائی‌های ثابت و انبار، حسابداری انبار و خرید و تدارکات در حوزه لجستیک دیدگاه از سوی شرکت غرب استیل به روابط عمومی چارگون گفت: نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار به عنوان حلقه مرکزی حوزه لجستیک دیدگاه، وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای در حکم مصرف را بر عهده دارد.
وی ادامه داد: این نرم‌افزار علاوه بر امکانات قابل انتظار به منظور مکانیزه کردن فرآیندهای کاری مرتبط با انبارداری و کنترل موجودی انبارها، قابلیت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با تجهیزات مختلف، شناسایی و گردآوری اطلاعات نظیر بارکدخوان، امکان مدیریت تردد کالا و حجم گسترده تراکنش در کنار دقت بالا را نیز میسر می‌کند.
کارشناس فروش محصول چارگون خاطرنشان کرد: نرم‌افزار خرید و تدارکات دیدگاه نیز به عنوان یکی از نرم‌افزارهای حوزه لجستیک به منظور مکانیزه کردن فرآیندهای واحد تدارکات در سازمان‌های دولتی و خصوصی طراحی شده است
به گفته وی، در طراحی و توسعه این محصول نرم‌افزاری سعی شده است تا علاوه بر توجه به مسائل فنی، به مسائل و موارد مطرح در محیط عملیاتی نیز توجه شده است و از آنجا که سطح موجودی انبار در نقطه بهینه و مطلوب در نظر گرفته می‌شود، کمک شایانی به کاهش هزینه‌های خرید و در نهایت سودآوری سازمان شود.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای خشایارپاکفر واگذار شده است.
گروه صنعتی غرب استیل در زمینه تامین و تولید قطعات پرسی و مجموعه های پیش مونتاژی بدنه انواع خودروها، تامین کیت‌های دوگانه سوز (CNG) میکسری و انژکتوری، تولید قطعات دایکست و آیرون کاست و.. فعالیت دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتردرباره گروه صنعتی غرب استیل می‌توانید به آدرس اینترنتی www.gharbsteel.com مراجعه کنید.

برچسب ها: , , , , ,