نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه، سطح مدیریت منابع را ارتقا‌ء داده‌اند

رییس اداره امور کارکنان بانک توسعه صادرات ایران معتقد است: نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه به دلیل یکپارچگی و بستر منعطفی که دارند موجب تغییر فرهنگ مدیریت منابع در سازمان‌ها می‌شوند.

مهندس محمدزاده با بیان اینکه نرم‌افزارها به اولین ابزار مدیریت تبدیل شده‌اند، گفت: این ابزار تاثیر بسزایی در اتخاذ تصمیم‌های درست و دقیق و همچنین تغییر فرهنگ مدیریت‌های سازمانی داشته‌اند.
وی ادامه داد: یکپارچگی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه بانک توسعه صادرات ایران را از نصب و استقرار سیستم‌های مجزا و جزیره‌ای، بی‌نیاز کرده است.
وی خاطرنشان کرد: حذف سیستم‌های جزیره‌ای و استفاده از یک بستر یکپارچه در نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه موجب شده است تا مراجعات مکرر همکاران به واحد امور کارکنان و پیگیرهای امور پرسنلی، به شدت کاهش پیدا کند. در واقع دسترسی همزمان مدیران و کارمندان به اطلاعات سیستمی موجب شده تا تعاملات سازمانی به صورت مکانیزه و بدون نیاز به مراجعه به واحدهای مختلف، صورت بگیرند.
رییس اداره امور کارکنان بانک توسعه صادرات ایران تاکید کرد: امکان دسترسی آنلاین کارمندان به اطلاعات مورد نیازشان در حوزه منابع انسانی ارزش افزوده و بهره‌وری زیادی را در مجموعه به دنبال داشته است. مثلا‌ با استقرار نرم‌افزار وام و تسهیلات دیدگاه همکاران به راحتی می‌توانند درخواست‌های دریافت وام را ثبت کنند و در هر زمان از روند اجرایی درخواست‌شان، آگاه شوند.
به گفته وی، با استقرار سیستم وام و تسهیلات دیدگاه، سرعت رسیدگی به درخواست‌های همکاران بانک افزایش داشته است و آنهها می توانند علاوه بر پیگیری درخواستشان هرگونه ایراد یا نقص پرونده را به طور سیستمی برطرف کنند.
محمدزاده اضافه کرد: راه‌اندازی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در بانک توسعه صادرات ایران را منشاء تحولات و بهره‌وری بیشتر دانست و گفت: چارگون به عنوان همراه و همکاری خوب و متخصص، نقش بسزایی در دستیابی به این موفقیت داشته است.

برچسب ها: , , , , , , , , ,