پرش به محتوای اصلی

نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه، سطح مدیریت منابع را ارتقا‌ء داده‌اند  

رییس اداره امور کارکنان بانک توسعه صادرات ایران معتقد است: نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه به دلیل یکپارچگی و بستر منعطفی که دارند موجب تغییر فرهنگ مدیریت منابع در سازمان‌ها می‌شوند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مهندس محمدزاده با بیان اینکه نرم‌افزارها به اولین ابزار مدیریت تبدیل شده‌اند، گفت: این ابزار تأثیر به‌سزایی در اتخاذ تصمیم‌های درست و دقیق و همچنین تغییر فرهنگ مدیریت‌های سازمانی داشته‌اند.
وی ادامه داد: یکپارچگی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه بانک توسعه صادرات ایران را از نصب و استقرار سیستم‌های مجزا و جزیره‌ای، بی‌نیاز کرده است.
وی خاطرنشان کرد: حذف سیستم‌های جزیره‌ای و استفاده از یک بستر یکپارچه در نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه موجب شده است تا مراجعات مکرر همکاران به واحد امور کارکنان و پیگیرهای امور پرسنلی، به شدت کاهش پیدا کند. در واقع دسترسی هم‌زمان مدیران و کارمندان به اطلاعات سیستمی موجب شده تا تعاملات سازمانی به صورت مکانیزه و بدون نیاز به مراجعه به واحدهای مختلف، صورت بگیرند.
رییس اداره امور کارکنان بانک توسعه صادرات ایران تأکید کرد: امکان دسترسی آنلاین کارمندان به اطلاعات مورد نیازشان در حوزه منابع انسانی ارزش افزوده و بهره‌وری زیادی را در مجموعه به دنبال داشته است. مثلا‌ً با استقرار نرم‌افزار وام و تسهیلات دیدگاه همکاران به راحتی می‌توانند درخواست‌های دریافت وام را ثبت کنند و در هر زمان از روند اجرایی درخواست‌شان، آگاه شوند.
به گفته وی، با استقرار سیستم وام و تسهیلات دیدگاه، سرعت رسیدگی به درخواست‌های همکاران بانک افزایش داشته است و آنها می توانند علاوه بر پیگیری درخواستشان هر گونه ایراد یا نقص پرونده را به طور سیستمی برطرف کنند.
محمدزاده اضافه کرد: راه‌اندازی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در بانک توسعه صادرات ایران را منشأ تحولات و بهره‌وری بیشتر دانست و گفت: چارگون به عنوان همراه و همکاری خوب و متخصص، نقش به‌سزایی در دستیابی به این موفقیت داشته است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.