رییس اداره امور کارکنان بانک توسعه صادرات ایران معتقد است: نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه به دلیل یکپارچگی و بستر منعطفی که دارند موجب تغییر فرهنگ مدیریت منابع در سازمان‌ها می‌شوند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مهندس محمدزاده با بیان اینکه نرم‌افزارها به اولین ابزار مدیریت تبدیل شده‌اند، گفت: این ابزار تأثیر به‌سزایی در اتخاذ تصمیم‌های درست و دقیق و همچنین تغییر فرهنگ مدیریت‌های سازمانی داشته‌اند.
وی ادامه داد: یکپارچگی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه بانک توسعه صادرات ایران را از نصب و استقرار سیستم‌های مجزا و جزیره‌ای، بی‌نیاز کرده است.
وی خاطرنشان کرد: حذف سیستم‌های جزیره‌ای و استفاده از یک بستر یکپارچه در نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه موجب شده است تا مراجعات مکرر همکاران به واحد امور کارکنان و پیگیرهای امور پرسنلی، به شدت کاهش پیدا کند. در واقع دسترسی هم‌زمان مدیران و کارمندان به اطلاعات سیستمی موجب شده تا تعاملات سازمانی به صورت مکانیزه و بدون نیاز به مراجعه به واحدهای مختلف، صورت بگیرند.
رییس اداره امور کارکنان بانک توسعه صادرات ایران تأکید کرد: امکان دسترسی آنلاین کارمندان به اطلاعات مورد نیازشان در حوزه منابع انسانی ارزش افزوده و بهره‌وری زیادی را در مجموعه به دنبال داشته است. مثلا‌ً با استقرار نرم‌افزار وام و تسهیلات دیدگاه همکاران به راحتی می‌توانند درخواست‌های دریافت وام را ثبت کنند و در هر زمان از روند اجرایی درخواست‌شان، آگاه شوند.
به گفته وی، با استقرار سیستم وام و تسهیلات دیدگاه، سرعت رسیدگی به درخواست‌های همکاران بانک افزایش داشته است و آنها می توانند علاوه بر پیگیری درخواستشان هر گونه ایراد یا نقص پرونده را به طور سیستمی برطرف کنند.
محمدزاده اضافه کرد: راه‌اندازی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در بانک توسعه صادرات ایران را منشأ تحولات و بهره‌وری بیشتر دانست و گفت: چارگون به عنوان همراه و همکاری خوب و متخصص، نقش به‌سزایی در دستیابی به این موفقیت داشته است.

اشتراک گذاری :