پرش به محتوای اصلی

کارآمدی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در دورکاری کاربران دانشگاه علوم پزشکی ایران

نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی ایران

کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی ایران معتقد است: نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در زمینه ارائه خدمات به پرسنل این مجموعه، بسیار موفق و کارآمد بوده‌اند.

کارآمدی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه
کارآمدی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی ایران

سمیرا فاضلی با اشاره به کاربری نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه برای ارائه خدمات در حوزه پرسنلی، حضورو غیاب و تشکیلات سازمانی گفت: علاوه بر فرآیندهای منابع انسانی، ساختار اداری و مکاتباتی دانشگاه نیز با نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه پوشش داده شده‌اند.
وی ادامه داد: در ادامه همکاری با چارگون با استقرار نرم‌افزار مدیریت فرآیند کسب و کار و BPMS دیدگاه‌ برخی از فرآیندهای خاص منظوره در دانشگاه علوم پزشکی ایران، مکانیزه شده‌اند.
کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی ایران، نقش نرم‌افزارهای سازمانی در پویایی و بهره‌وری این مجموعه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با نرم ‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه توانسته‌ایم بیش از ۷۰ درصد از خدمات قابل ارائه به پرسنل را پوشش دهیم.
وی درباره ارائه خدمات عمومی و تقویت فاصله‌گذاری اجتماعی در زمان کرونا نیز گفت: از نرم‌افزارهای منابع انسانی و پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه در این زمینه بهره برده‌ایم. این ابزارها در دوره دورکاری شیفتی پرسنل و ارائه خدمات مورد نیاز مخاطبان دانشگاه، عملکرد و کارایی مثبتی داشته‌اند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
تجربه بهره‌برداری از پیشخوان ارباب رجوع دبدگاه در دانشگاه علو‌م پزشکی نهران

فاضلی تاکید کرد: کاربران دانشگاه علوم پزشکی ایران همیشه از امکانات و قابلیت‌های نسخه وب نرم‌افزارهای دیدگاه استفاده می‌کنند؛ بنابراین بهره‌برداری از این نرم‌افزارها در دوره دورکاری‌ چندان تفاوتی نداشته است.
وی خاطرنشان کرد: در کنار سایر نرم‌افزارهای تحت وب دیدگاه، اپلیکیشن‌های دیدگاه همراه نیازهای سازمانی دانشگاه به ویژه برای مدیران ارشد را به خوبی پوشش داده‌اند. آنها می‌توانند با استفاده از محصولات دیدگاه به راحتی و بدون قید زمان و مکان به میز کار خود برای انجام امور جاری دسترسی داشته باشند.
فاضلی با بیان اینکه تا دستیابی به جایگاه ویژه در حوزه دولت الکترونیک راه زیادی در پیش است گفت: مکانیزاسیون فرآیندهای سازمانی و پوشش هر چه بیشتر آنها راه را برای رسیدن به سازمان الکترونیکی، هموار می‌کنند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.