دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف ایجاد پویایی و کنترل ساختار مالی و بودجه‌ای، نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه را خریداری کرد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، دانشگاه صنعتی امیرکبیر علاوه بر دارا بودن نرم افزارهای جامع مدیریت منابع انسانی و بخش‌هایی از راهکار مدیریت منابع مالی، به تازگی نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه را نیز خریداری کرده است.
این نرم افزار که زیر مجموعه‌ای از نرم‌ افزار مالی و حسابداری دیدگاه است، امکان ثبت عملیات بودجه و اعتبارات سازمان و کنترل انحرافات احتمالی از سقف‌های بودجه‌ای سازمان را ممکن می‌سازد و مطابق با نیازها و برنامه‌ریزی‌های مدیران در سازمان‌های مختلف قابل انعطاف است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

از ویژگی‌های نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعریف رویدادهای بودجه‌ و اعتبارات مطابق با شرایط سازمان
  • عدم محدودیت بر روی عنوان و تعداد رویداد‌های بودجه‌ای واعتباراتی
  • امکان پیاده‌سازی انواع فرآیندهای مربوط به تجمیع اسناد حسابداری
  • عدم محدودیت در عنوان و تعداد پارامترها و موجودیت‌های مورد نیاز برای ثبت عملیات
  • امکان تفکیک فرآیند بودجه‌ریزی و اعتبارات نسبت به واحدهای سازمانی یا زیرمجموعه‌های مرتبط ابزار گزارش‌ساز قدرتمند و ارائه گزارشات متنوع با توجه به داینامیک بودن پارامترها
  • نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه به سازمان‌ها و دستگاه‌ها این امکان را می‌دهد که بتوانند تنخواه‌های مربوط به عاملین ذیحساب را بسادگی مدیریت کرده و در ادامه فرآیندهای خود با استفاده از امکان صدور سند اتوماتیک، اسناد مربوط به رویدادهای اعتباراتی را به نرم‌افزار حسابداری به صورت خودکار ارسال کنند. همچنین با امکان مدیریت دسترسی بر روی پایین‌ترین سطح داده‌ها، امنیت اطلاعات را برای افراد و واحدهای مختلف سازمان امکان‌پذیر می‌کند.
    گفتنی است دانشگاه صنعتی امیرکبیر که از مشتریان قدیمی چارگون است از نرم‌افزارهای مختلف راهکارهای مدیریت منابع انسانی و مالی دیدگاه در این مجموعه بهره می‌برد. عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای پرسنلی،‌ حقوق و دستمزد و حضور و غیاب راهکار منابع انسانی نیز پیش تر در این دانشگاه اجرایی شده است. نصب نرم‌افزارهای حسابداری مالی،‌ بودجه و اعتبارات، قراردادها، انبار و حسابداری انبار،‌ اموال و دارایی‌های ثابت و نرم‌افزار خرید و تدارکات نیز از دیگر همکاری‌های چارگون و دانشگاه امیرکبیر هستند.

اشتراک گذاری :