پرش به محتوای اصلی

بهره‌برداری از قابلیت‌های نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه در ساختار مالی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سیستم بودجه‌ریزی دیدگاه

دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف ایجاد پویایی و کنترل ساختار مالی و بودجه‌ای، نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه را خریداری کرد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، دانشگاه صنعتی امیرکبیر علاوه بر دارا بودن نرم افزارهای جامع مدیریت منابع انسانی و بخش‌هایی از راهکار مدیریت منابع مالی، به تازگی نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه را نیز خریداری کرده است.
این نرم افزار که زیر مجموعه‌ای از نرم‌ افزار مالی و حسابداری دیدگاه است، امکان ثبت عملیات بودجه و اعتبارات سازمان و کنترل انحرافات احتمالی از سقف‌های بودجه‌ای سازمان را ممکن می‌سازد و مطابق با نیازها و برنامه‌ریزی‌های مدیران در سازمان‌های مختلف قابل انعطاف است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

از ویژگی‌های نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعریف رویدادهای بودجه‌ و اعتبارات مطابق با شرایط سازمان
  • عدم محدودیت بر روی عنوان و تعداد رویداد‌های بودجه‌ای واعتباراتی
  • امکان پیاده‌سازی انواع فرآیندهای مربوط به تجمیع اسناد حسابداری
  • عدم محدودیت در عنوان و تعداد پارامترها و موجودیت‌های مورد نیاز برای ثبت عملیات
  • امکان تفکیک فرآیند بودجه‌ریزی و اعتبارات نسبت به واحدهای سازمانی یا زیرمجموعه‌های مرتبط ابزار گزارش‌ساز قدرتمند و ارائه گزارشات متنوع با توجه به داینامیک بودن پارامترها
  • نرم‌افزار بودجه و اعتبارات دیدگاه به سازمان‌ها و دستگاه‌ها این امکان را می‌دهد که بتوانند تنخواه‌های مربوط به عاملین ذیحساب را بسادگی مدیریت کرده و در ادامه فرآیندهای خود با استفاده از امکان صدور سند اتوماتیک، اسناد مربوط به رویدادهای اعتباراتی را به نرم‌افزار حسابداری به صورت خودکار ارسال کنند. همچنین با امکان مدیریت دسترسی بر روی پایین‌ترین سطح داده‌ها، امنیت اطلاعات را برای افراد و واحدهای مختلف سازمان امکان‌پذیر می‌کند.
    گفتنی است دانشگاه صنعتی امیرکبیر که از مشتریان قدیمی چارگون است از نرم‌افزارهای مختلف راهکارهای مدیریت منابع انسانی و مالی دیدگاه در این مجموعه بهره می‌برد. عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای پرسنلی،‌ حقوق و دستمزد و حضور و غیاب راهکار منابع انسانی نیز پیش تر در این دانشگاه اجرایی شده است. نصب نرم‌افزارهای حسابداری مالی،‌ بودجه و اعتبارات، قراردادها، انبار و حسابداری انبار،‌ اموال و دارایی‌های ثابت و نرم‌افزار خرید و تدارکات نیز از دیگر همکاری‌های چارگون و دانشگاه امیرکبیر هستند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.