پرش به محتوای اصلی

تحول در مدیریت اموال سازمان با نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه

تحول در اموال‌داری با نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه

مسئول واحد استقرار لجستیک چارگون تاکیدکرد: استفاده از نرم‌افزار جمع‌‌دار دیدگاه همراه، روند کاری امنای اموال را به ساده‌ترین و مطمئن‌ترین شیوه تغییر می‌هد.

مسئول واحد استقرار لجستیک چارگون تاکیدکرد: تحول در اموال‌داری با نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

علی گودرزی، مسئول تیم استقرار لجستیک در خصوص نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه، در گفت‌وگو با روابط عمومی شرکت چارگون با اشاره به تغییر فرآیند ثبت اطلاعات امنای اموال از کاغذی و دستی به روش سیستماتیک گفت: صورت‌برداری اموال در سازمان‌ها و شرکت‌ها پیش از این با استفاده از کاغذ و یا فایل اکسل انجام می‌پذیرفت و مقایسه اطلاعات و وضعیت اموال کار دشواری بوده است.
وی ادامه داد: در چارگون به راهکاری اندیشیدیم که این روند را به کمک یک نرم‌افزار به فرآیندی ساده اما مطمئن تبدیل کنیم تا امکان جمع‌داری اموال تنها با خواندن بارکد اموال توسط امین اموال انجام شود و در صورت نیاز، کاربر بتواند وضعیت اموال را مشخص کند.
وی همچنین با بیان اینکه جمع‌داری اموال با استفاده از این نرم‌افزار در کوتاه‌ترین زمان ممکن رخ می‌دهد گفت: علاوه‌بر این امنای اموال می‌توانند با این نرم‌افزار به راحتی مغایریت‌های موجود در اموال خود را در بازه‌های زمانی دلخواه مشاهده نموده و نسبت به وضعیت آنها تصمیم‌گیری کنند .
گودرزی با اشاره به شناخت نیاز امنای اموال و مشکلات آنها گفت: ایده اولیه تولید این اپلیکیشن پس از طرح و بررسی در چارگون با تعدای از امنای اموال نیز برای دریافت نظرات و پیشنهادات آنها در میان گذاشته شد.
به گفته وی، نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه چارگون به این دلیل مبتنی بر اندروید می‌باشد که امنای اموال بتوانند به راحتی آن را روی موبایل‌ها و تبلت‌های خود نصب کنند و هر زمان آن را به همراه داشته باشد.
مسئول تیم استقرار لجستیک چارگون تاکید کرد: نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه به صورت کاملا بومی در شرکت چارگون تولید شده است.
گودرزی با بیان اینکه جمع‌داری اموال در یک سازمان با استفاده از نرم‌افزار جمع‌داردیدگاه همراه با ارائه کمترین جزئیات به نرم‌افزار انجام می‌شود و ورود اطلاعات آن در سیستم شفاف و مشخص است و تمامی فرآیند و تاثیر مغایرت‌ها در نرم‌افزار مدیریت اموال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، ثبت می‌شود.
وی ادامه داد: سازمانها باید سالی یکبار جمع‌داری اموال را انجام دهند؛اما به دلیل سختی‌های کار معمولا جمع‌داری اموالشان را چند سال یکبار موکول کرده‌اند که با وجود نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه می‌توان امیدوار بود که این روند دچار تحولی شگرف شود.
گودرزی ضمن تقدیر از همکاری تیم تولید لجستیک، تیم تولید اندروید، UX ، تست نرم‌افزار و استقرار لجستیک برای تولید نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه، گفت: تجربه سازمان‌های مشتری چارگون که نرم افزار جمع‌دار را تهیه کرده اند نشان می‌دهد فرآیند جمع‌داری اموال به آسان‌ترین و مطمئن‌ترین شکل درحال انجام است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.