پرش به محتوای اصلی

پیاده‌سازی نرم‌افزار خزانه‌داری راهکار مالی دیدگاه در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

نرم‌افزاری خزانه داری دیدگاه

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار خزانه‌داری راهکار مالی دیدگاه، همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

این خبرگزاری خبرگزاریپیش از این نیز تجربه بهره برداری از نرم‌افزارهای حوزه مدیریت منابع انسانی، مالی و لجستیک دیدگاه را داشته است. در گام نخست این همکاری نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات،‌ حضور و غیاب و حقوق و دستمزد از راهکار منابع انسانی و نرم‌افزارهای قراردادها، حسابداری مالی و بودجه و اعتبارات از راهکار مالی و نرم‌افزارهای انبار و حسابداری انبار، خرید و تدارکات‌، اموال و دارایی‌های ثابت از راهکار لجستیک را برای نصب و راه‌اندازی در ساختاری اداری و منابع انسانی خود، انتخاب کرده بود.
با انعقاد قرارداد همکاری چارگون و خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 13000 پرسنل این مجموعه به جمع کاربران نرم‌افزارهای دیدگاه پیوستند.
مدیران خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران این بار نیز نرم‌افزار خرانه‌داری راهکار مالی دیدگاه‌ در نظر دارند با بهره‌گیری از نرم‌افزار خزانه‌داری هرگونه رویداد دریافت و پرداخت در این مجموعه را  کنترل و مراکز عمده هزینه پروژه‌ها را نیز مدیریت کرد.

نرم‌افزار خزانه‌داری راهکار مالی دیدگاه
کاربرد مهم نرم‌افزار خزانه‌داری مدیریت انواع دریافت و پرداخت است که با قابلیت‌های متنوع خود نیازهای انواع کسب‌وکارهای بخش خصوصی (بازرگانی، تولیدی و خدماتی) را پوشش می‌دهد. مدیریت تنخواه گردان‌‌های شرکت و همچنین مدیریت تضامین نیز از طریق این نرم‌افزار قابل انجام است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

امکانات شاخص :

 • مدیریت رویدادهای دریافت و پرداخت شرکت‌ها یا شعب زیرمجموعه با استفاده از قابلیت خزانه‌های متفاوت
 • دریافت دستور دریافت و پرداخت و دستور اخذ و ارائه ضمانت‌نامه از نرم‌افزار قراردادها و نیز سایر نرم‌افزارهای خارج از دیدگاه
 • صدور سند حسابداری انواع رویدادهای مختلف نرم‌افزار خزانه‌داری با تنوع ترکیبی دلخواه
 • از طریق نرم‌افزار خزانه‌داری و با بهره‌گیری از پیوستگی و ارتباطش با سیستم بودجه در زمان ثبت هرگونه رویداد دریافت و پرداخت، قابلیت کنترل رویداد با پیش‌بینی بودجه ایجاد شده است. این قابلیت به گونه‌ای‌ست که حتی می‌توان مصارف مرتبط با مراکز هزینه و پروژه‌ها را نیز مدیریت کرد.

  مطالب مرتبط

  پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
  پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

  ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

  «دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
  «دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

  مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

  استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
  استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

  با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

  سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
  برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

  شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

  حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
  حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

  ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

  استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
  استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

  نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

  تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
  تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

  شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

  «صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
  «صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

  با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

  تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
  تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

  گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

  جستجوی مطالب بیشتر

  هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

  در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.